İktidara yakınlığı ile bilinen gazeteci Cem Küçük, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek görüşmesinin ardından emekliye zam ve memura zam konusunda dikkat çeken bir uyarı yaptı.

Ekonominin başında olan Bakan Mehmet Şimşek ile 1,5 saatlik bir görüşme yapan gazeteci Cem Küçük’ten emekli ve memur maaşları hakkında bir uyarı geldi. İktidar kanadından emekliye zam ve memur maaşı hakkında yeni bilgiler dört gözle takip ediliyor. 

İktidara yakın gazeteci Cem Küçük de son haftalarda emekliye zam başta olmak üzere memur maaşı hakkında çeşitli açıklamalarda bulunarak dikkatleri memur maaşlarına çekti. 

Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı'dan ata tohumu mesajı: Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı'dan ata tohumu mesajı:

Son olarak Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’le 1,5 saat bir görüşme yaptığı söyleyen Cem Küçük ziyarete ilişkin sosyal medya platformu X hesabından bir uyarıda bulundu.

EMEKLİ VE MEMUR MAAŞLARIYLA İLGİLİ BİR ŞEY DEMEDİ

Bakan Şimşek ile görüşmesine değinen Cem Küçük,

“Hala emekli ve memur maaşlarıyla ilgili ismim üzerinden sayın Mehmet Şimşek’in demediği şeyler haber yapılıyor. Sayın Şimşek’in dediklerinin hepsi burada. Emekli ve memur maaşlarıyla ilgili bir şey demedi. Lütfen tık alacağız, like alacağız diye haber yapmayın.” dedi.