12:50 Eğitim

Öğrencilere ödenen eğitim bursları zamlandı. Yeni zamla birlikte bazı öğrenci burçları 12.000 TL’ye kadar çıktı.

12:33 Spor

- Dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi: - "Sporculuk hayatımız boyunca ülkemize en iyi şekilde hizmet edip, sonrasında da yeni şampiyonlar yetiştirmek için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız" - "Çok şükür bugün bir sakatlığımız yok. İnşallah olimpiyatlarda ülkemize altın madalya kazandıracağız. Bütün hedefimiz, çalışmamız bu yönde olacak"

12:29 Genel

- Bolu'da yaşayan 24 yaşındaki üçüzler Furkan, Gürkan ve Serkan Özalp, kendi imkanlarıyla 6 yıl önce başladıkları seyahatleri kapsamında Türkiye'de birçok ilin yanı sıra dünyada çeşitli ülkeleri görme fırsatı buldu - Gidecekleri yerlere farklı ulaşım yollarıyla ulaşan üçüzler, yurt içi konaklamalarında ağırlıklı olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtlarında ücretsiz kalma imkanından faydalanıyor

12:28 Eğitim

Eğitim Bir Sen EBS şube başkan yardımcısı, öğretmen atamaları ile ilgili tarih verdi. 2024 öğretmen atama ne zaman açıklanacak

12:26 Genel
12:24 Ekonomi

- Ray Sigorta Üst Yöneticisi Koray Erdoğan: - "Ray Sigorta olarak organizasyon yapımızdan sunduğumuz hizmetlere kadar daima müşterimizi en önemli odak noktamız olarak görmeye devam edeceğiz”

12:19 Spor

- Kırmızı-beyazlı ekibin teknik direktörü Bülent Uygun: - "Güzel, çekişmeli ve zevkli bir maç bizi bekliyor. Taraftarımızın tribündeki yerini almasını istiyoruz. Kazanarak yolumuza devam etmek, seyircimizi mutlu etmek istiyoruz" - "Daha da iyi olacağız. Oyun anlayışı değişen, gelişen, kazanmaya odaklanmış bir Sivasspor'u sevenlerimize izletmek istiyoruz"

12:13 Genel
12:13 Genel
12:12 Spor

- Kulüp Başkanı Rafet Orhan: "Hedefimiz 2. Lig'de yer almak" - Teknik Direktör Galip Gündoğdu: "Play-off sıralamasında ligi tamamlayıp sonrasında ise bir üst lige çıkmayı hedefliyoruz" - Futbolcu Yusuf Akyel: "İstanbul'da Sinop'u temsil eden bir kulübüz, tüm Sinopluları maçlarımıza bekliyoruz"