Yaşanan yüksek enflasyon ve düşük faiz politikası kredi çekmeyi cazip hale getirirken, bankalara kredi verme konusunda kısıtlamaların getirilmesi vatandaşların istediği kadar kredi almasının önüne geçiyor. Buna rağmen kredi çekenler için uygun kredi imkanı sunan bankalar da kampanyalarına devam ediyor. 
İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi çekerek ihtiyaçlarını karşılamaya ya da yatırım kredi çekmek isteyenler için Ziraat Bankası uygun kredi imkanı sunuyor. 

Son günlerde döviz kurunda yukarı yönlü kıpırdama var. Dolayısıyla faiz oranları yükselmeye başladı.

Ziraat Bankası diğer bankalara göre çok uygun ihtiyaç kredisi veriyor.

2.99 - 3.10 gibi faiz oranları havada uçuşurken Ziraat Bankası 1.79 oranlı ihtiyaç kredisini müşterilerine sundu.

Banka tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadeler yer aldı:

Öğretmenlere alan değişikliği için EBS'li başkandan açıklama Öğretmenlere alan değişikliği için EBS'li başkandan açıklama

''Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkânına sahip Tüketici Kredimize hemen başvurun, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa sürede cebinizde olsun.

​​​​​Özellikler

  • Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir.
  • 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.
  • Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.
  • Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.
  • *Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.''

Detaylı bilgi için Ziraat Bankası resmi hesabı veya müşteri temsilcilerinden bilgi alınız.