Haklarında başlatılan soruşturma sonrasında Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanmasının ardından tüm gözler diğer fenomenlere çevrildi. Bu kapsamda aniden zenginleşen ve ultra lüks hayat yaşayan o kişilerde mercek altına alındı. Tıpkı tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan Polat gibi güzellik merkezi sahibi olan Özlem Öz ve Şulemsi adıyla bilinen Şule Kayatürk gibi fenomenler de hem Avukat Feyza Altun'un hem de halkın dikkatinden kaçmadı. Özellikle geçmişte yaşadığı mütevazı hayatla bugünkü şatafatlı hayatı arasında oluşan büyük değişimle dikkat çeken Şulemsi'nin hayatı şu an insanlar tarafından mercek altına alınmış durumda! Detaylar şöyle:

devam etmekte olan Polat ailesi davasında Dilan Polat ve Engin Polat mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ancak bu dava sadece Polat çiftini değil, kısa süre içerisinde yaşadıkları ekonomik yükselişle dikkat çeken tüm fenomenleri etkiledi. Konuyla ilgilenen Avukat Feyza Altun, şimdiye kadar birçok fenomeni gündeme getirerek izlenmesi gerektiğini işaret etti ve özellikle de Özlem ve Tayyar Öz çiftiyle ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Ultra lüks hayatları ile ilgili paylaşımları sonrası Eşi Dr. Tayyar Öz ve kendisi hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan Özlem Öz, sosyal medya hesabından bazı fotoğraflarını kaldırdı ve yorumlarını da kısıtladı. Tıpkı Özlem Öz gibi diğer fenomenler cephesinde de işler biraz gergin.

Yalı Çapkını dizisinde sürpriz üstüne sürpriz, bu yeni bilgi 'Aaaaaa' dedirtecek Yalı Çapkını dizisinde sürpriz üstüne sürpriz, bu yeni bilgi 'Aaaaaa' dedirtecek

Nitekim geçtiğimiz saatlerde de birtakım gerginlikler yaşandı. Fenomen ve güzellik merkezi sahibi Şulemsi ile bir diğer fenomen Büşra Nur Söylemez'in yaşadığı bu tartışma dikkat çekti.

Kendilerini bu hâlleriyle tanımamış olabilirsiniz, yıllar içinde inanılmaz bir değişim yaşadılar çünkü.

Şu an kendileri, eskisine göre epey farklı görünüyor. Özellikle de yaşadıkları lüks hayatla dikkat çekiyorlar.

Şulemsi'nin sadece önünde poz verdiği arabaları değil, lüks çantaları ve kıyafetleri de dikkat çekiyor.

Eşi Yasin Türk'le birlikte lüks araçların önünde poz veren Şulemsi'nin eski hâlinden eser yok şu an...

Sadece Şulemsi değil, eşi Yasin Türk de belli ki estetik birtakım müdahaleler yaptırmış.

Peki Şulemsi ticaretiyle ilgili ne diyor? "Ben her şeyimle dikkat ediyorum ticaretime, olur da bir açığım da varsa bilmeden devletime kurban olsun"