Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen eğitim gezilerine ilişkin yeni düzenlemeyi açıkladı.
Milli eğitim bakanı Yusuf Tekin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla öğretmen ve öğrencilerin eğitim gezilerinde yeni düzenleme yapıldığını duyurdu. Düzenleme ile birlikte eğitim gezilerinin daha güvenli olacağına dikkat çeken Tekin 
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla öğretmen ve öğrencilerin eğitim gezilerinde yeni düzenlemeye dikkat çekti.Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a ve milletvekillerine teşekkür etti.

Kocaeli’de öğretmenler üzerinden büyük yolsuzluk iddiası sendika suç duyurusunda bulundu Kocaeli’de öğretmenler üzerinden büyük yolsuzluk iddiası sendika suç duyurusunda bulundu

Bakan Yusuf Tekin, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, eğitim gezilerinin özel bir koruma altına alındığını duyurdu. Bu yeni düzenlemeyle birlikte öğrencilerin ve öğretmenlerin eğitim gezilerinde daha güvenli bir ortamda olacağını belirtti. Ayrıca, bu düzenlemenin sağlanmasında emeği geçen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a ve milletvekillerine teşekkür etti.
İşte Bakan Yusuf Tekin'in öğretmenlerin ve öğrencilerin eğitim gezileri ile ilgili olarak yaptığı o paylaşım: