Mülakatın kaldırılması 2023 KPSS ile öğretmen ataması için Özel’den açıklama Mülakatın kaldırılması 2023 KPSS ile öğretmen ataması için Özel’den açıklama

Öğretmenlerin ek ders ücret ödemeleri ile ilgili süreç devam ediyor. Genellikle ek ders ücreti için ardından gelen ayın ilk günlerinde öğretmenlerin hesabına yatar. Ancak bazı milli eğitim müdürlüklerinin ödemeleri oldukça gecikiyor.
Geçtiğimiz aylarda zaman zaman bazı milli eğitim müdürlükleri, öğretmenlerin ek ders ücret ücretlerini çok erken yatırdığını ve öğretmenlerin de bu durumdan memnuniyet duyduğunu dile getirmiştik.

Gelen bir bilgi il ilçe milli eğitim Müdürlüğü'nün, ek ders ücreti ödemelerini adeta ışık hızında yapacağı yönünde. Milli eğitim müdürlüğü tarafından gönderilen bilgiye göre öğretmenlere ek ders ücreti ödemesi 2 Şubat 2024 gece saat 24:00 çift sıfırda ödenecek.

Adeta ışık hızında ek ders ücreti ödemelerini yapacak olan milli eğitim müdürlüğü ise Van'ın Tuşba ilçesi milli eğitim müdürlüğü. Ilçe müdürlüğü ek ders ücretlerini en hızlı ödeyen müdürlükler arasındaki yerini böylece almış oldu.

Sizler de ek ders ücret ödenip Ödenmediğini haberin yorum kısmına yazarak durumunuzu bildirebilirsiniz.