23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı pazartesi gününden itibaren tüm hafta boyunca Türkiye'de çeşitli etkinliklerle kutlanacak. 23 Nisan nedeniyle öğrencilere hafta boyunca tatil gibi MEB kararı.
Milli eğitim bakanlığı, 23 Nisan ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın etkili bir şekilde Kutlanması için farklı etkinlik programı hazırladı. Bakanlık tarafından hazırlanan program ile hafta boyunca 23 Nisan etkinlikleri

23 Nisan 2024 tarihinde Türkiye genelinde tüm kamu kurum ve kuruluşları tatil olacak. Okullarda ders yapılmayacak, öğrenciler eğlenecek, çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Ailelerde çocuklarının bu etkinliklerini izleyerek mutlu olacaklar. 

23 Nisan nedeniyle hafta boyunca okullarda çeşitli etkinlikler yapılacak. Öğrencilere dersten daha ziyade eğlenceli etkinlikler, sosyal ve kültürel faaliyetler yaptırılacak. Öğrenciler hem tatil yapmış olacak, hem de okulda eğlenmiş ve biraz dinlenmiş olacak.

Devamsızlık için yeni düzenleme müdürlere beklenen yetki verildi Devamsızlık için yeni düzenleme müdürlere beklenen yetki verildi

Hafta boyunca sürdürülecek olan 23 Nisan etkinlikleri çocukların okula olan sevgisini, bağlılığını ve eğitimi olan yönelimini olumlu yönde etkileyecek.