Melis Sezer'in tatil fotoğraflarından enstantanelerde dikkati çeken ayakları oldu. Sadakatsiz adlı dizinin başrollerinden olan ve etkileyici güzelliği ile hayranlarını mest eden Melis Sezer'in ayaklarının fotoğrafta çok uzun çıkması, ayaklarının büyük olup olmadığını gündeme getirdi. Ancak fotoğrafın çekim açısı da ayakların uzun görünmesine neden olmuş olabilir. Acaba Melis Sezen'in ayakları gerçekten aşırı büyük mü, yoksa çekim açısı nedeni ile mi olağanüstü büyük görünüyor? Hayranları şimdi de Melis'in ayaklarına taktı.
Yorucu dizi çekimlerinin ardından iyi bir tatili hak eden ve tatilin de hakkını veren Sadakatsiz dizisinin Derin Güçlü'sü Melis Sezer, dolu dolu yaşadığı tatil günlerinin fotoğrafla ölümsüzleştirdiği bazı anlarını hayranları ile paylaştı. Bikini ile uzanırken vücudunun tüm güzelliği ile göz kamaştıran Sezer, bir o kadar da ayaklarının büyüklüğü ile dikkat çekti.


Arkadaşlar İyidir, Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah İnci, Leke, Ya İstiklal Ya Ölüm, Bizim İçin Şampiyon, Mucize 2: Aşk gibi yapımlardaki rolleriyle adından söz ettiren ve son olarak rol aldığı Sadakatsiz dizisiyle kariyerinde büyük bir çıkış yakalayarak Türkiye'nin magazin gündeminin en fazla knuşulan isimlerinden biri olan oyuncu Melis Sezen son dönemde adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.


AYAKLARI OK BÜYÜK

Sadakatsiz dizisinin final yapmasının ardından tatile çıkan ve şimdilerde ise Ege'de yaz tatili yapan Melis Sezen, 1.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından güneşlenirken çekilen pozlarını yayınladı. Şezlongda uzanırken verdiği pozlarını ''Thinking about'' (Düşünüyorum) notuyla paylaşan oyuncunun ayakları gündem oldu.


PHOTOSHOP KURBANI OLDU

Bacak boyunu uzatmak için fotoğraf karelerine photoshop uygulayıp yanlışlıkla ayaklarını da büyüten Melis Sezen'e çok sayıda takipçisinden 'ayaklar lahmacun küreği gibi', 'ayaklar 45 numara gibi duruyor', 'ayakların kaç numara', 'kendine uygun ayakkabı nasıl buluyorsun', 'ayaklar kürek gibi', 'photoshopu sadece ayaklarına yaptın herhalde', 'bacak boyunu uzatırken ayakları da büyütmüşsün', 'maşallah o nasıl ayaklar' şeklinde yorum yağdı.