İSTANBUL (AA) - Logo Yazılım, "Türkiye'nin En İyi İşverenleri" listesinde geçen yıla göre 5 basamak yükselerek 2. sırada yer aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Logo Yazılım, Great Place To Work (GPTW) tarafından açıklanan "Türkiye'nin En iyi İşverenleri" 2024 listesinde, "500-999 Çalışan Sayısı Kategorisi"nde yükselişini sürdürdü.

Güven, etkin liderlik, değerler, çalışan potansiyelinin yükseltilmesi ve inovasyon başlıklarında şirket uygulamalarının değerlendirilmesini kapsayan araştırmaya GPTW Sertifikası'na sahip şirketler katılabiliyor.

Casper VIA X40 üç farklı renk seçeneği sunuyor Casper VIA X40 üç farklı renk seçeneği sunuyor

Açıklamada görüşlerine yer verilen Logo Grup İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm Direktörü Nebahat Kesgin, GPTW Türkiye'nin En İyi İşverenleri listesini, çalışan deneyimi konusunda farkındalık yaratması ve iş dünyasına ilham vermesi açısından önemsediklerini belirterek, "Bu sene listedeki yükselişimiz, çalışanlarımızın parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyacağı bir çalışma kültürü için hayata geçirdiğimiz uygulamaların bir sonucu. Logo Yazılım olarak sektördeki öncü konumumuzu insan kaynakları alanına da taşıyarak, fırsat eşitliği ve çeşitliliğin ön planda olduğu, adil ve şeffaf bir işveren markası benimsiyoruz. Çalışanlarımızı sadece iş yaşamlarında değil, kişisel yetkinliklerinin gelişimi ve özel hayatlarında da destekleyici faaliyetler yürütüyoruz." ifadelerini kullandı.

Şirket, motivasyonu yüksek, her türlü görüş ve fikrini paylaşmaktan çekinmeyen ve tüm bunların sonucunda verimli işler ortaya çıkaran bir takım yaratmayı hedefliyor. Hem mevcut yetenekler, hem de potansiyel yeni yeteneklerin için çalışma deneyimini dijitalleşmeden faydalanarak iyileştiriyor.

Çalışanlarının özel hayatlarında da mutlu ve sağlıklı olmaları için uygulamalar hayata geçiren şirket, tüm çalışanlarının kariyer yolculukları boyunca uygun yetkinlikler kazanmalarını sağlayarak da gelişimlerini destekliyor.

Great Place To Work Sertifikasyonu ve En İyi İşverenler listeleri, organizasyonların çalışanları için harika bir iş yeri deneyimi sunduklarının global çapta tescillenmesi imkanı sunuyor.

İşe alımda yeni yetenekler için cazibe alanı oluşturmasının yanı sıra, organizasyon çalışanları için gurur duyacakları ve birlikte kutlayacakları bu önemli başarı ile bağlılık ve aidiyet hissiyatını güçlendiriyor.