Koronavirüs Testi Verirken Öldü, Testi Pozitif Çıktı

Sağlık durumundaki olumsuzluk ve Covis-19 belirtileri nedeni ile Koronavirüs testi yaptırmak için hastaneye giren bir vatandaş, sağlık görevlilerinin sürüntü aldığı esnada aniden yere yığıldı. Samsun'da yaşanan olayda 37 yaşındaki İsmet Ş. hayatını kaybederken yaptırdığı test ise pozitif çıktı.

Koronavirüs Testi Verirken Öldü, Testi Pozitif Çıktı
29 Temmuz 2021 - 23:09
Samsun'da iki çocuk babası 37 yaşındaki İsmet Ş isimli vatandaş korona testi için hastanede sürüntü verirken aniden olduğu yere yığıldı ve sağlık görevliler tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Şahsa yapılan korona virüs testi pozitif çıktı.
Edinilen bilgilere göre olay, Samsun'a bağlı İlkadım ilçesi Yenidoğan Mahallesi'ndeki Gazi Devlet Hastanesinde yaşandı. Boğazı ağrıdığı içine hastaneye giden 2 çocuk babası 37 yaşındaki İsmet Ş., korona virüs şüphesiyle test için sürüntü verirken birden olduğu yere yığıldı. Şahsın yere düşmesi sonrasında hastanenin acil servisine kaldırılarak müdahale edilen İsmet Ş., kurtarılamayarak hayatını kaybetti. İsmet Ş.'nin korona virüs testi de pozitif çıktı.

İsmet Ş.'nin kesin ölüm nedeninin tespiti için cenazesi Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Bu haber 1158 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum