Gelibolu Yarımadası'nda 57. Alay Vefa Yürüyüşü başladı Gelibolu Yarımadası'nda 57. Alay Vefa Yürüyüşü başladı

ESKİŞEHİR (AA) - Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığının koordinasyonunda "Yetenek her yerde" temasıyla Eskişehir'de düzenlenen İç Anadolu Bölgesel Kariyer Fuarı'nın (İKAF'24) "Global İletişim Ortağı" Anadolu Ajansı (AA), fuarda ziyaretçilerle buluştu.

Bölgedeki paydaş üniversiteler ile Anadolu Üniversitesinin ev sahipliğinde Yunus Emre Kampüsü Öğrenci Merkezi'ndeki fuarın ilk gününde standıyla yerini alan Anadolu Ajansı, katılımcılarla bir araya geldi.

Anadolu Ajansının Stratejik İletişim ve Marka Yönetimi Direktörlüğü ile İnsan Kaynakları ve Değişim Yönetimi Direktörlüğü yetkilileri, standı ziyaret eden öğrenci ve diğer katılımcılara kurumun kariyer fırsatları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretçilere, AA Kitap'ın tanıtımının yapıldığı stantta, "100 Yılın 100 Edebi Eseri", "100 Yılın 100 Sanat Eseri", "100 Yılın 100 Sinema Eseri", "Yıllık 2023", "Kanıt" ve "Cumhuriyet'in Büyük Projeleri" kitapları sergilendi.

AA standı, etkinlikte öğrencilerin beğenisini topladı. Birçok ziyaretçinin uğrak noktası olan standa ziyarette bulunan katılımcılara çeşitli hediyeler takdim edildi.

Farklı iş kollarından yüzlerce firma ve şirket ile kamu kurum ve kuruluşlarının yer aldığı İKAF'24, yarın sona erecek.