• DOLAR 32,60 %0.27
  • EURO 34,79 %0.34
  • ALTIN 2.410,80 %-0.91
  • BİST100 9.645 %-0.50
  • BITCOIN 66.190 %-0.01
  • ETHERIUM 3.170 %-1.36
20°

Kudüs Haberleri

Kudüs haberleri ve güncel Kudüs gelişmeleri, Kudüs ile ilgili tüm video, Kudüs fotoğrafları ve Kudüs haberleri Öğretmenler Sitesi sitemizde


Genel
Dünya

Hamas Hareketinin Siyasi Büro Üyesi ve Batı Şeria Sorumlusu Zahir Cebbarin, ellerinde tuttukları İsrailli esirleri gerçek bir anlaşma olmaksızın katiyen...

Genel
Dünya

Kudüs'teki kilise liderleri ve patrikler, İsrail'in 7 Ekim'den bu yana saldırılarını sürdürdüğü Gazze'de acil ve sürekli ateşkes çağrısı yaptı.

Genel
Genel

Omar, AA muhabirine, İsrail güçlerinin Mescid-i Aksa'nın bazı kapılarına demir platform ve bariyerler yerleştirmesini değerlendirdi.

Genel
Genel

İsrail Yüksek Mahkemesinin, işgal altındaki Doğu Kudüs'te üzerinde Filistinlilere ait 3 ev bulunan araziye el koyma kararı aldığı bildirildi.

Dünya

İsrail'in Gazze’ye aylardır gerçekleştirdiği katliamların gölgesinde ramazan ayına giren işgal altındaki Doğu Kudüs’te sokaklar geçen senelerden farklı olarak ışıklandırılmadı.

Genel

Türkiye'nin Filistin nezdindeki Kudüs Başkonsolosu Büyükelçi Ahmet Rıza Demirer, işgal altındaki Doğu Kudüs'teki Mescid-i Aksa'da iftar yaptı.

Genel

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Ahmet Yıldız'ın İsrail'in Filistin'deki işgal ve ilhak uygulamalarına ilişkin yarın Uluslararası...

Dünya

İsrail güçlerinin dün Kudüs'te yaraladığı 16 yaşındaki Filistinlinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Son Eğitim Haberleri

Son Eğitim Haberleri