• DOLAR 32,22 %0.10
  • EURO 34,85 %-0.04
  • ALTIN 2.413,89 %0.17
  • BİST100 10.793 %0.00
  • BITCOIN 67.570 %-3.06
  • ETHERIUM 3.825 %1.5
14°

Düzensiz göç Haberleri

düzensiz göç haberleri ve güncel düzensiz göç gelişmeleri, düzensiz göç ile ilgili tüm video, düzensiz göç fotoğrafları ve düzensiz göç haberleri Öğretmenler Sitesi sitemizde


Genel

- Vali Mustafa Koç: - "Yasal yollardan olmayan hiçbir yabancının ilimizde bulunmasına veya sınırlarımızdan geçmesine müsaade etmeyeceğiz"

Genel

- Hizmete alınan Mobil Göç Noktası Aracı da düzensiz göçle mücadeleye katkı sunacak

Genel
Genel
Dünya

Birleşmiş Milletler (BM) Uluslararası Göç Örgütü (IOM), Akdeniz'de 10 Nisan'da iki ayrı göçmen teknesi kazasının yaşandığını bildirdi.

Genel

Sektör temsilcileri, inek sütü ile içme sütü üretimindeki artışın tüketime de yansıyacağına işaret ederek, bu artışın ihracatta da değerlendirilmesini öngörüyor.

Dünya

Tunus'ta deniz yoluyla Avrupa'ya geçmek isteyen 574 düzensiz göçmenin kurtarıldığı belirtildi.

Genel

Akdeniz'de düzensiz göçmenleri kurtaran Fransa merkezli sivil toplum kuruluşu (STK) SOS Akdeniz, en az 60 göçmenin denizde kaybolduğunu bildirdi.

Genel

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, "Türkiye'de yasal kalış hakkı bulunmayan yabancılara sahte belge düzenleyerek sınır dışı edilmelerine engel oldukları" tespit edilen...

Dünya

İtalya Sahil Güvenlik ekiplerinin, Akdeniz'i aşarak Lampedusa Adası açıklarındaki kayalıklara kadar ulaşıp burada mahsur kalan 46 düzensiz göçmeni kurtardığı bildirildi.

Genel

- Vali Mustafa Koç: - "Son iki ayda 3 bin düzensiz göçmenin sınırlarımızdan girişi engellemiş, yaptığımız operasyonlarda ise 995 düzensiz...

Dünya

Almanya merkezli sivil toplum kuruluşu (STK) Sea Watch, Afrika'dan Avrupa'ya geçmeye çalışan 70 düzensiz göçmeni Akdeniz'de kurtardı.

Son Eğitim Haberleri

Son Eğitim Haberleri