Doktor Haberleri

doktor haberleri ve güncel doktor gelişmeleri, doktor ile ilgili tüm video, doktor fotoğrafları ve doktor haberleri Öğretmenler Sitesi sitemizde


Genel

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden kişinin yakınının acil servisteki doktora saldırdığı anlar güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Genel

Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde, hastanenin acil servisinde görevli doktorun darbedilmesi güvenlik kamerasınca görüntülendi.

Genel

Siirt'te hekimler ve sağlık çalışanları, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki göstermek için "sessiz yürüyüş" yaptı.

Genel
Genel

Edirne'de kadın doktoru darbeden hasta yakınına ev hapsi cezası verildi.

Genel

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde, silahla bacağından vurularak yaralanan Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Kamuran Çatalkaya, tedavi altına alındı.

Genel

- Afyonkarahisar'da, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yürütülen "Evinin Sultanları" projesi kapsamında bir araya gelen 100 kadın,...

Genel
Genel
Genel
Saglık
Genel

Şişli'deki Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi'nde görevli doktor Mertcan Yazıcı'nın darbedilmesi meslektaşlarınca protesto edildi.