• DOLAR 33,05 %0.71
  • EURO 35,97 %0.99
  • ALTIN 2.506,06 %-0.91
  • BİST100 10.871 %-1.09
  • BITCOIN 64.800 %-1.63
  • ETHERIUM 3.111 %-8.09
26°

Dışişleri bakanlığı Haberleri

dışişleri bakanlığı haberleri ve güncel dışişleri bakanlığı gelişmeleri, dışişleri bakanlığı ile ilgili tüm video, dışişleri bakanlığı fotoğrafları ve dışişleri bakanlığı haberleri Öğretmenler Sitesi sitemizde


Genel

Dışişleri Bakanlığı, Filistinli siyasi oluşumların Çin'in başkenti Pekin'de bir araya gelmelerinden ve milli birliğin sağlanmasına yönelik bir bildiri kabul etmelerinden...

Genel

Bakanlıktan, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı'na ilişkin yazılı açıklama yapıldı.

Genel

Dışişleri Bakanlığı, Azerbaycan'ın Tahran Büyükelçiliğinin yeniden faaliyete geçmesini memnuniyetle karşıladığını bildirdi.

Genel

Bakanlık, İsrail'in Gazze'deki Türk-Filistin Dostluk Hastanesi'ni hedef alan saldırıları hakkında yazılı açıklama yaptı.

Genel
Genel
Genel

Dışişleri Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyinde yaşanan olaylara ilişkin, "Zanlısı hakkında devletimizin adli süreçleri işlettiği bir suçun ardından Kayseri'de yaşanan üzücü hadiselerin,...

Genel

Dışişleri Bakanlığı, Somali’nin El-Dheer kentinde bugün düzenlenen terör saldırısını kınayarak, taziye mesajı yayımladı.

Genel

Dışişleri Bakanlığı, İsrail hükümetine, Gazze'de işlediği savaş suçlarını kanıtlayan Anadolu Ajansı (AA) kareleriyle yanıt verdi.

Genel

Dışişleri Bakanlığına 3 Bakan yardımcısı atandı işte atanan yeni isimler

Genel

Dışişleri Bakanlığı, Afganistan'ın Bağlan vilayetinde meydana gelen seller sonucu yaşamını yitirenler için taziye mesajı yayımladı.

Politika

AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Dışişleri Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Kanunu Teklifi, TBMM Başkanlığına sunuldu.

Son Eğitim Haberleri

Son Eğitim Haberleri