İSTANBUL (AA) - Sanofi Türkiye ve KAGİDER, genç kadınların iş hayatına daha donanımlı başlamaları amacıyla 14 yıl önce hayata geçirdiği Geleceğin Kadın Liderleri (GKL) programı kapsamında "GKL İlham Buluşmaları" etkinliği gerçekleştiriliyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 6 Mart 2024'te gerçekleştirilecek olan etkinlikte, "Geleceğin Kadın Liderleri" mezunları başarı öykülerini, Türkiye'ye ilham veren isimler ise yaşamlarını değiştiren hikayelerini anlatacaklar. Bu ilham verici buluşma canlı yayın üzerinden de takip edilebilecek.

Etkinlik, Yazar Yekta Kopan'ın moderatörlüğünde ve "Ön Yargıları Kır", "Sınırları Aş’"ve "Umut Ol" başlıklı 3 oturumdan oluşuyor.

"GKL İlham Buluşmaları", programdan mezun olan genç kadınların başarı ve azim dolu hikayeleri ile iş, sanat, eğitim ve televizyon dünyasından başarılarıyla ilham veren konukların konuşmalarına ev sahipliği yapacak.

D Expert, yeni kurumsal kimliğini tanıttı D Expert, yeni kurumsal kimliğini tanıttı

Aslı Kızmaz, Aslı Tandoğan, Aslı Şafak, Başak Taşpınar Değim, Mümin Sekman, Pelin Batu, Pınar Özdemir Hotiç ve Zeynep Tosun'un konuşmacı olarak katılacağı etkinlik, KAGİDER ve Sanofi Türkiye'nin YouTube hesaplarından 6 Mart, Çarşamba günü 10:00-13:00 saatleri arasında canlı olarak izlenebilecek.