Batı Şeria'da Filistinlilerin topraklarını gasbeden İsrailliler, 2 ABD vatandaşı ile bir Filistinliyi yaraladı Batı Şeria'da Filistinlilerin topraklarını gasbeden İsrailliler, 2 ABD vatandaşı ile bir Filistinliyi yaraladı

DENİZLİ (AA) - Denizli'de 7 ilçede çıkan orman yangınlarına ekiplerin havadan ve karadan müdahalesinin sürdüğü bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, Babadağ, Tavas, Kale, Çal, Honaz, Acıpayam ve Pamukkale ilçelerinde orman yangınları çıktığı belirtildi.

Açıklamada, Babadağ, Tavas, Kale ve Pamukkale'nin Cankurtaran Mahallesi'ndeki yangınların ormanlık alana yıldırım düşmesi sonucu çıktığına işaret edildi.

Pamukkale'deki yangınların Cankurtaran ve Kınıklı mahalleleri olmak üzere 2 noktada olduğu aktarılan açıklamada, Cankurtaran Mahallesi'ndeki orman yangının kontrol altına alındığı, soğutma çalışmalarının devam ettiği kaydedildi.

Açıklamada "Yangınların bir an evvel kontrol altına alınması için tüm birimlerimizle havadan ve karadan mücadelemiz devam etmektedir." ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: aa