Batı Şeria’da çatışma iki Filistinli öldü bir İsrail askeri yaralandı Batı Şeria’da çatışma iki Filistinli öldü bir İsrail askeri yaralandı

İSTANBUL (AA) - Amazon.com.tr, "Okula ve Şehre Dönüş Fırsatları" kampanyası ile tüm kategorilerden yüz binlerce ürünü uygun fiyatlarla müşterilere sunuyor.

Amazon.com.tr'den yapılan açıklamaya göre, yaz tatili biterken okula dönüşler için alışveriş sezonu da başladı. Öğrenciler okula başlarken şehre dönen ailelerde de tatlı bir alışveriş telaşı yaşanıyor.

18 Eylül'e kadar devam edecek kampanya boyunca tüm Amazon.com.tr müşterileri, ev ürünlerinden modaya, kırtasiye malzemelerinden elektroniğe kadar geniş bir seçkiden indirimlere erişim sağlarken, Prime üyeleri ise kendilerine özel fırsatlardan faydalanıyor.

Ayrıca müşteriler, tüm ürünlere Amazon.com.tr'nin hızlı ve güvenli teslimat seçenekleriyle sahip olma imkanı da buluyor. Amazon.com.tr, "Okula ve Şehre Dönüş Fırsatları" kampanyası boyunca tüm müşterilerine indirimlerin yanı sıra teslimat süreçlerinde aynı gün, ertesi gün ve iki günde teslimat seçeneklerini sunuyor. Prime üyeleri, tüm teslimat seçeneklerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Kampanya kapsamında indirime girecek ürünler arasında LEGO setleri, yabancı kitaplar, Bose kulaklık ve hoparlörler, Bosch DIY ürünleri, Zwilling ev ve mutfak ürünleri, N&D kedi mamaları, Maybelline ürünleri, HyperX bilgisayar aksesuarları, ev ve yaşam ürünleri gibi okula ve şehre dönüş döneminde ihtiyaç duyulabilecek geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.