erkek protez saçthemeforest temaları

10 Yıl önce bugün neler oldu?

ERDOĞAN-GİLANİ ORTAK BASIN TOPLANTISIBaşbakan Erdoğan ve Pakistan Başbakanı Yusuf Rıza Gilani, başbaşa ve heyetler arası görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı...

10 Yıl önce bugün neler oldu?
07 Aralık 2020 - 09:30 - Güncelleme: 07 Aralık 2020 - 09:30
ERDOĞAN-GİLANİ ORTAK BASIN TOPLANTISI
Başbakan Erdoğan ve Pakistan Başbakanı Yusuf Rıza Gilani, başbaşa ve heyetler arası görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenledi.

WIKILEAKS'İN KURUCUSU HÂKİM KARŞISINDA…
ABD Dışişleri Bakanlığı'na ait gizli belgeleri yayınlayan Wikileaks internet sitesinin kurucusu Julian Assange, Londra'da City Sulh Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıktı.
İsveç'in, Ağustos ayında ülkeye yaptığı ziyaret sırasında tecavüz ve cinsel taciz gerekçesiyle hakkında tutuklama emri çıkardığı 39 yaşındaki Assange, ifade vermek için gittiği karakolda gözaltına alındı.
Assange'in, İsveç otoriteleri tarafından 1 kişiye tecavüz, 2 kişiye karşı cinsel taciz ve 1 kişi karşı zor kullanmak suçlarından arandığını açıklandı.

FOK BADEM DATÇA'DAN VAZGEÇMİYOR
Yaklaşık 4 yıl önce Didim'de yaralı halde bulunan ve tedavisinin ardından doğal ortamına bırakılan Akdeniz foku Badem, fırsat buldukça kaçıp Datça sahillerine geliyor.
Muğla sahillerini mesken eden sevimli fok yerli ve yabancı turistlerin sevgilisi haline geldi.
-İHA-

Bu haber 52 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort