"Zekâ Oyunları Eğitimi" İçin Eğitici Öğretmen Seçimleri Başlatıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen yazıda öğretmenlere Zekâ Oyunları Eğitimleri verilmesinin planlandığı kaydedildi.

"Zekâ Oyunları Eğitimi" İçin Eğitici Öğretmen Seçimleri Başlatıldı
19 Temmuz 2019 - 15:43 - Güncelleme: 19 Ocak 2020 - 20:02

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü, ilgili birimlere gönderdiği yazıda, öğretmenlere yönelik olarak Zekâ Oyunları Eğitimleri verilmesi planlandığını belirtti. Söz konusu eğitimler için “veri.meb.gov.tr” adresi üzerinden başvuru sürecinin tamamlandığı hatırlatıldı.

Bu kapsamda eğitici eğitimine seçilecek öğretmenler, başvuru yapan öğretmenler arasından 19 Temmuz - 2 Ağustos 2019 tarihleri arasında Google Play Store platformunda oynayacakları zekâ oyunlarında elde ettikleri çıktıların değerlendirilmesine göre belirlenecek.

 

Öğretmenlerin mobil uygulamaya erişim sağlayabilmesi için “Griceviz” mobil uygulamasını akıllı telefon veya tabletlerine indirmeleri ve uygulama üzerinden kişisel kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapmaları gerekiyor. İlgili öğretmenler kullanıcı adı ve şifrelerini il/ilçe milli eğitim müdürlüklerinden alacaklar.

Bu haber 9918 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ayşem
  11 ay önce
  Ben ve benim gibi kendilerine kullanıcı şifresi bilgisi verilmeyen hatta bununla ilgili bilgisi bile olmayan yetkililere hâlini anlatamayan Antalya il ve ilçelerde görevli öğretmen arkadaşların hakkı ne olacak .
 • çiğdem
  11 ay önce
  Telefonun başında oynamak çokta keyifli değil.Ve tel internet giderse tekrar basa dönüyor.Uygulamanın doğru bilgi vereceinden tereddütlerim var
 • selami aydın
  11 ay önce
  Bu uygulamanın doğru bir yöntem olmadığını düşünüyorum. binlerce öğretmen, saatlerce telefon başında oyun oynamak zorunda bırakılmış. firma konusunda da tereddüdüm var.

Şişli Eskort