Zayıflama Ürünleri Bitkisel Mi?

Kilo vermek isteyen insanların büyük bir kısmı, Herbalife tarzı besinlerden yardım almaktadır. Fakat piyasada bulunan ve zayıflama ürünü olarak boy gösteren besinlerin içerikleri hakkında bilgi eksikliği vardır.

Zayıflama Ürünleri Bitkisel Mi?
15 Ocak 2019 - 12:25
Bu eksiklik insanların sağlık anlamında olumsuz sonuçlar elde etmesine neden olabileceğinden, herhangi bir ürün kullanmadan önce mutlaka içeriğinde ne tarz ürünler barındırdığı araştırılmalıdır. Eğer ürün içeriği bitkiselse ve içeriğinde bulunan herhangi bir malzemeye karşı alerjinin yoksa, diyetisyen hekimlerin kontrolünde kullanım sağlanmasına herhangi bir sakınca söz konusu olmayacaktır. Peki son zamanların trendleri arasında yer alan Herbalife ürünleri bitkisel mi?  Dietto veya diğer zayıflama ürünleri ile aynı içeriğe mi sahip? Herbalife bilindiği gibi son zamanlarda televizyon reklamlarında kendisine yer edinmiş, başarılı bir üründür. En çok talep gören malzemesi ise fındık, vanilya ve çikolata aromalı shakeleridir. Şimdilerde ise çilek tadında bir shakein de üretilmiş olması, Herbalife markasını daha da popüler hale getirmiş. Ürün içeriği incelendiğinde ise hazırlanan diyet listesi içeriğine göre uygun ve bitkisel olduğunu söylemek mümkün olacaktır.
Herbalife ürünlerini kullanmak isteyenler için içinde bulunan malzemelerden bahsedelim. Aynı vitamin ve mineral oranlarının Dezpack ürününde de bezerlik taşıdığı unutulmamalıdır. Mesela çikolatalı bir Herbalife shake içerisinde 2 kase yoğurda denk gelecek kadar kalsiyum, 1 adet portakalın içerisindekine denk gelecek kadar C vitamini, 1 yemek kaşığı ayçiçeği yağındaki kadar E vitamini, 100 gram kaşar peynirde bulunan kadar A vitamini, 1 adet muzdaki kadar potasyum ve 1 adet fırında pişmiş tavuk kadar protein bulunmaktadır. Aslına bakıldığında iyi bir diyet için ideal bir ürün olduğunu söylemek mümkün olsa da yine de diyetisyen kontrolü altında olmaksızın kullanımı kesinlikle önerilmemektedir. Ürünün 1 porsiyonu yaklaşık 250 kalori civarındadır. Aynı durum Slimfit tarzı ürünler için de geçerli olacaktır.
Herbalife ürünün içerisinde soya ve bezelye proteinleri yer aldığı için bitkisel bir karışım olduğunu söylemek mümkündür. Diyet yemekleri ile birlikte kullanılması çok daha doğru olacaktır. Yani ürünün en uygun kullanım şekli öğlen porsiyonu yerinde tüketmek şeklinde olmalıdır. Bölgesel zayıflama sorunu olanların da yine aynı şekilde kullanım sağlaması gerekmektedir. Ürünü gereğinden fazla kullanmak sağlık açısından doğru değildir. Bu nedenle dozunu ve ayarını iyi yapmak şarttır. Bu ürün yerine alternatif arayanlar ise genellikle Fitback ek besinini tercih etmektedir. Fakat hangi ürün kullanılırsa kullanılsın diyet ve spor olmaksızın zayıflamak imkansız olacaktır.
Bu Siteden Canlı Olarak Merak Ettiğiniz Tüm Konularda Destek Alabilirsiniz : https://www.diyetseti.com Sağlıklı Günler Dileriz.
 
Bu haber 3114 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum