Yusuf Tekin'den önemli hatırlatma

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin eğitim camiasında bir çok kişinin yanılgıya düştüğü bir konu hakkında bilgilendirme açıklaması yaptı.Müsteşar Yusuf Tekin resmi twitter hesabından resmi hesapları ilgili açıklama yaptı.

09 Kasım 2016 - 08:54 - Güncelleme: 09 Kasım 2016 - 09:51

Son zamanlarda karşılaştığımız sorunlar arasında yer alan sosyal medya hesaplarının kopyalanması yani sosyal medya ağzıyla (fake hesap) mağduriyetini yaşayanlar arasındaki bir kişide eğitim camiasının önemli isimlerinden Müsteşar Yusuf Tekin kendisi adına açılan hesaplardan söylenen sözlerden dolayı yaşanan karışıklığa dur demek adına açıklamalarda bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin son günlerde kendisi adına bir çok hesap açılarak bazı sözler verildiği ve sarf edildiğini belirterek kendisinin hesaplarının hatırlatmasında bulundu.

İşte MEB Müsteşarı Yusuf Tekin'in Açıklaması Herkese merhaba, sosyal medyada adıma açılmış çok sayıda sahte hesap olduğunu gördüm.

Şu hatırlatmayı yapmak istiyorum, şahsi Tweetter kullanıcı adım @Yusuf__Tekin, instagram kullanıcı adım ise y__tekin dir.Bunlar dışındaki hiçbir hesap şahsıma ait değildir. Dolayısıyla yapılan paylaşımlar bana ait değildir. Duyurmak istedim. Kamuajans.com/ÖZEL

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NATİONAL GEOGRAPHİC ARŞİVİNDEN 125 YILLIK TÜRKİYE FOTOĞRAFLARI
NATİONAL GEOGRAPHİC ARŞİVİNDEN 125 YILLIK TÜRKİYE...
Star yazarı bile 'FETÖ' mağduriyetlerine isyan etti!
Star yazarı bile 'FETÖ' mağduriyetlerine isyan etti!