Yufka yürekli öğretmenden anlamlı davranış

Düzce’de görev yapan öğretmenler tarafından kurulan Düzce Yetim Öksüz ve Dezavantajlı Gençler ile Yardımlaşma Dayanışma Derneği, yardıma muhtaç ve kimsesiz çocukların yanında olmaya devam ediyor.Düzce’de görev yapan bir grup öğretmen...

30 Mayıs 2017 - 11:16

Düzce’de görev yapan öğretmenler tarafından kurulan Düzce Yetim Öksüz ve Dezavantajlı Gençler ile Yardımlaşma Dayanışma Derneği, yardıma muhtaç ve kimsesiz çocukların yanında olmaya devam ediyor.

Düzce’de görev yapan bir grup öğretmen tarafından kurulan DÜYETDER, Ramazan ayının girmesi ile birlikte kimsesiz ve yardıma muhtaç çocukların yanında oldu. Ramazanın birinci gününden itibaren belirlenen evlere gıda yardımları dağıtılmaya başladı.

Dernek yardımların yanı sıra gençler için çeşitli faaliyetler ve projeler gerçekleştirerek sosyal alanda da kimsesiz gençlerin topluma kazandırılması için çalışmalarını sürdürüyor.

DÜYETDER kurucusu ve Başkanı Bekir Bilge ve Başkan Yardımcısı Ali Kemal Ardıç, yaptıkları açıklamada mesailerinden kalan zamanlarda boş durmadıklarını, kimsesiz ve yardıma muhtaç gençlerin sorunlarına çözümler üretmeye çalıştıklarını belirttiler.

Dernek Başkanı Bilge, ayrıca kendi görev yaptıkları okullarda ihtiyaç sahibi öğrencilere de yardım yaptıklarını belirterek “DÜYETDER’in faaliyetleri önümüzdeki günlerde artarak devam edecek. Yardıma muhtaç ve toplumda görmezden gelinen gençlerin topluma kazandırılması için elimizden geleni yapacağız.

Yeni nesiller bizim geleceğimiz olacak” dedi. erbaahavadis.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NATİONAL GEOGRAPHİC ARŞİVİNDEN 125 YILLIK TÜRKİYE FOTOĞRAFLARI
NATİONAL GEOGRAPHİC ARŞİVİNDEN 125 YILLIK TÜRKİYE...
Star yazarı bile 'FETÖ' mağduriyetlerine isyan etti!
Star yazarı bile 'FETÖ' mağduriyetlerine isyan etti!