Yönetici Atamaya Esas Puanlarını İlk Açıklayan İl Aydın İl MEM Oldu

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilk açıklayan il oldu. Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü, listeyi açıklayan il olmanın yanı sıra aynı zamanda listeyi şeffaflık ilkesi doğrultusunda tüm adayların sözlü ve yazılı puanlarının tamamını yayınladı.

Yönetici Atamaya Esas Puanlarını İlk Açıklayan İl Aydın İl MEM Oldu
20 Ağustos 2021 - 11:06 - Güncelleme: 21 Ağustos 2021 - 10:11
Eğitim kurumu yöneticiliğine atamaya esas puanlarının ilanı il milli eğitim müdürlüklerince beklenmekteydi. Doğal olarak bizlerde İl Milli eğitim müdürlüklerinin sitelerini incelediğimizde eğitim yöneticiliğine atamaya esas puanlarını ilk açıklayan il milli eğitim müdürlüğünün Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü olduğunu gördük.

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yayınlamış olduğu eğitim kurumlarına yönetici atama esas puanlarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirisiniz;
Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Yayınladığı Eğitim Yöneticilerinin Atanmaya Esas Puanları …

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yayınladıkları listede özellikle şeffaflığa önem vererek tüm adayların almış oldukları yazılı sınav puanları ve sözlü puanları ile atanmalarına esas puanlarını olduğu gibi açıklamışlar. Bu yüzden Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ayrıca parantez açarak tebrik ediyoruz. Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğünün şeffaf şekilde listeyi yayınladığı gibi diğer il milli eğitim müdürlüklerince de şeffaf listelerin yayınlanmasını ümit ediyoruz.
 
Bu haber 346 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum