Yıldız Teknik Üniversitesi 2016-2017 akademik yılını törenle açacak

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) 2016-2017 akademik yılı açılışı, düzenlenecek törenle gerçekleştirilecek. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün de katılacağı törenin akşamında 15 Temmuz şehitleri ve kahramanlarına ithafen konser düzenlenecek. Konserde, ünlü sanatçılar Yavuz Bingöl, Gülay ve Erol Parlak sahne alacak.

14 Kasım 2016 - 18:17 - Güncelleme: 14 Kasım 2016 - 18:18

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) 2016-2017 Akademik Yılı Açılışı düzenlenecek törenle gerçekleştirilecek. Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenecek törene Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’in yanı sıra, İstanbul Valisi Vasip Şahin, belediye başkanları ile çok sayıda akademisyen, öğrenci ve davetli katılacak.
“Efendiler Müzik Topluluğu”nun müzik dinletisi sunacağı törende, Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yavuz Aksoy da, “Yıldız Teknik Üniversitesi'nin Eğitim ve Bilim Serüveni” başlıklı açılış dersi gerçekleştirecek.
Açılış töreninin akşamında ise Yıldız Teknik Üniversitesi anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. YTÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi tarafından 15 Temmuz şehitleri ve kahramanlarına ithafen gerçekleştirilecek konserde ünlü sanatçılar sahne alacak.
Konserde ünlü sanatçılar Yavuz Bingöl, Gülay ve Erol Parlak da 15 Temmuz şehitleri ve kahramanları için sahneye çıkacak.
ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

2017 ŞUBAR 60 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şeref yoksunu NATO'nun Erdoğan ve Atatürk'e yaptığı hakarete soruşturma
Şeref yoksunu NATO'nun Erdoğan ve Atatürk'e yaptığı hakarete...
Son dakika... Erdoğan seçim tarihlerini açıkladı
Son dakika... Erdoğan seçim tarihlerini açıkladı