Yaz Tatili Yetiştirme Kursu (Destekleme Kursu) Açacak Öğretmenlere 2000 TL Ek Gelir İmkanı

Y Tatili Yapmayan Öğretmenlere 2000 tl Ek Gelir Ders yılı içinde okulda verdiği dersler sebebiyle kısıtlı oranda kurslarda ders verebilen ve çok fazla kazanç elde edemeyen öğretmenler, yaz tatilinde kurslarda daha fazla d

06 Haziran 2016 - 13:54

Tatil Yapmayan Öğretmenlere 2000 tl Ek Gelir Ders yılı içinde okulda verdiği dersler sebebiyle kısıtlı oranda kurslarda ders verebilen ve çok fazla kazanç elde edemeyen öğretmenler, yaz tatilinde kurslarda daha fazla derse girerek ek gelir elde edebilecek.

Efsane Boksör Muhammed Ali'nin Ölümü Akıllara O Sahneyi Getirdi TIKLAYINIZ

Öğretmenlere 5 Sınav Görevi Başvurusu İçin Tıklayınız

Bu kapsamda görevlendirilecek kişilerden, alanı atölye, laboratuar ve kurs öğretmenliği olanlara haftada 44, diğerlerine haftada 30 saate kadar çalışma izni verilebilecek. Kurslarda ders başına da 18 lira ücret verilecek.


2016 TEMMUZ ÖĞRETMEN MAAŞLARI (ZAMLI GÜNCEL KADEME-DERECEYE GÖRE)

Destekleme ve yetiştirme kursları 2015-2016 eğitim yılında, ortaokul ve lise öğrencileri ile mezunların kazanımlarını pekiştirmek için, 22 bin 272 kurs merkezinde verilmeye başlanmıştı. 4 milyon 307 bin öğrencinin başvuru yaptığı kurslar için, 38 bin 384'ü ücretli, 253 bin 494'ü kadrolu, toplam 291 bin 878 öğretmen müracaat etmişti.  (ogretmenlerhaber.com)

FACEBOOK ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINf

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşçi minibüsü TIR'a çarptı, çok sayıda yaralı ve ölü var
İşçi minibüsü TIR'a çarptı, çok sayıda yaralı ve ölü var
Yılbaşında ve Öğretmenler Gününde Hediye Almak  
Yılbaşında ve Öğretmenler Gününde Hediye Almak