YARIYIL TATİLİNDE ROTA DİL OKULU

Yarıyıl dönemini fırsat bilen öğrenciler, kısa zamanda dil eğitimini pekiştirmek için yurt dışındaki dil okullarının yolunu tutuyor.

YARIYIL TATİLİNDE ROTA DİL OKULU
15 Ocak 2019 - 10:09

Son yıllarda dil eğitimini geliştirmek isteyen öğrenciler yaz tatili kadar yarıyıl tatilini de değerlendirerek yurt dışındaki dil okullarını tercih ediyor. Her öğrencinin tatilden beklentisi farklı olsa da günümüzde bu zamanı yurt dışında dil eğitimi için ayıranların sayısı gittikçe çoğalıyor.

 

Yarıyıl tatiline uygun hazırlanan programlarda öğrenciler dil eğitimi alırken aynı zamanda yeni bir ülkeyi ve farklı kültürleri yakından tanıma fırsatı buluyor. Öğrencilerin en çok tercih ettikleri ülkeler ise Kanada başta olmak üzere, İngiltere, İrlanda, Amerika ve Malta.

 

DinamoEdu Kurucu Ortağı Fatih Kuran: “Okulların yarıyıl tatiline girmesiyle yurt dışında yer alan dil okullarına gitmek için bize danışanların sayıları da her yıl artıyor. Özellikle dünyanın önemli eğitim kurumları tam donanımlı programları ve yeni öğrenme metodları ile fark yaratarak öğrencilerin dikkatini çekiyor. DinamoEdu olarak resmi temsilcisi olduğumuz geniş okul yelpazesi ile öğrenciler arasında köprü kurarak talep ve ihtiyaçlara en uygun okulları tespit etmeye çalışıyoruz.” dedi.

 

Kuşak araştırmalarıyla uzman Dinamo, DinamoEdu markası ile yurt dışı eğitim danışmanlığına farklı bir soluk getirirken öğrencilere ücretsiz danışmanlığın yanı sıra okul seçiminden konaklama imkanlarına kadar olan süreci kapsayan geniş kapsamlı hizmet veriyor.

Bu haber 713 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum