Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme (Yeni nesil Reklamcılık)

Whatsapp, mobil iletişim sektöründe en çok kullanılan uygulamalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Dünya üzerinde “3.000.000” (3 milyon)’a yakın kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

28 Aralık 2018 - 00:35 - Güncelleme: 29 Aralık 2018 - 00:09

WHATSAPP TOPLU MESAJ GÖNDERME PROGRAMI

Whatsapp, mobil iletişim sektöründe en çok kullanılan uygulamalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Dünya üzerinde “3.000.000” (3 milyon)’a yakın kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. 

Whatsapp toplu mesaj gönderme ihtiyacı, toplu (başlıklı) sms’lerin geri dönüşlerinin zayıflaması ve yasal zorunlulukların artması sebebi ile ihtiyaç haline gelmiştir. İlk olarak programlama dünyasında 2015 yılında “TEKNOLTAN” isimli TÜRK firması tarafından %100 yerli mühendislik ile geliştirilmiş olan whatsapp toplu mesaj gönderme programı çok kısa sürede yurtiçi ve yurtdışından oldukça fazla talep görmüş ve yeni nesil bir reklamcılık girişimini başlatmıştır. Küçük, orta, büyük Kobiler, kurum ve kuruluşlar tarafından gerek bilgilendirme, gerek reklam, kampanya duyuruları vb. alanlarda kullanıma başlanmıştır. Bunun yanında dünyanın en ünlü yazılım geliştirme platformlarında “github” gibi açık kaynak program geliştirme dünya devi platformlarında oldukça fazla ilgi görmüş ve ülkemize prestij kazandırmış yanı sıra döviz girişi sağlamıştır.

Nedir Whatsapp Toplu mesaj Gönderme Programı?

    Whatsapp üzerinden;  müşterilerinize, kitlenize doğrudan telefonunuzda, rehberinizde kayıtlı olmasına gerek kalmadan bilgisayar üzerinden toplu mesaj göndermenizi sağlamaktadır. Program ile herhangi bir sınır olmadan bilgisayar üzerinden sınırsızca whatsapp mesajını sınırsız kişiye gönderebilirsiniz. Geri dönüşler toplu sms’lere göre %90 oranında artmaktadır. Bu sebep ile reklamcılık, tanıtım vb. sektörlerde gönül rahatlığı ile kullanabilir, kazançlarınızı katlayabilirsiniz.
Genel Özellikleri : 
Tüm bilgisayarlarda rahatlık ile çalışmaktadır.
Herhangi ek bir yazılıma ihtiyaç duymaz.
Gönderim işlemi tamamen kendi bilgisayarınız üzerinden gerçekleşir %100 güvenlidir.
Numaraların telefon rehberinizde kayıtlı olmasına gerek duymaz.
Numaraları excel veya herhangi bir ortam doğrudan programa aktarabilirsiniz.
Mesaj gönderme sınırı bulunmamaktadır.
Kişi sınırı bulunmamaktadır. (dilediğiniz kadar numaraya mesaj gönderebilirsiniz.)
Gelen cevapları program üzerinden görebilir, cevaplayabilirsiniz.
İletilen mesajların raporunu alabilirsiniz.
İletilemeyen (whatsapp kullanmayan numaraların) raporunu alabilirsiniz.
Detaylı raporlama seçenekleri mevcuttur.
AntiSpam algoritmaları geliştirilmiştir.
Daha birçok özelliği mevcut olan whatsapp toplu mesaj gönderme programı lisanslı olarak satılmaktadır. Lisansları: Aylık / Yıllık / Sınırsız paketler halindedir.
Programı satın almak ve daha fazla bilgi almak için: 0422 311 12 00 numaralı telefondan “TEKNOLTAN”  Firmasından bilgi talep edebilir satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu haber 1956 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum