Velilerden öğretmene son model araba

Louisiana'nın Benton bölgesinde bir pazar günü Brittney Nichols arabasıyla eve dönüyordu ve birden çocuğunun gittiği anaokulundaki öğretmenin kiliseye doğru gittiğini gördü

06 Haziran 2017 - 19:48 - Güncelleme: 06 Haziran 2017 - 20:36

. Benton'da bir yerden bir yere arabasız gitmek ise tam bir işkence. Nichols bunu düşünerek bir şeyler yapması gerektiğine karar verdi.

Brittney Nichols’ın 2 yaşındaki kızı erken doğdu ve bu nedenle fazla ilgi ve dikkate ihtiyaç duyuyordu. Anne Brittney çocuğunu rahatlıkla Benton Anaokulu’na gönderiyordu ve gözü arkada kalmıyordu. Çünkü anaokulunda öğretmen olarak görev yapan Christy Owens, kızıyla çok yakından ilgileniyordu ve harika biriydi.

Nichols şunları söyledi: “Her sabah kızımı anaokuluna bırakırken Christy’i hep neşe dolu görüyorum. Christy çok mutlu ve nazik birisi. Çocuklara sanki kendi çocuğuymuş gibi davranıyor. Çocuklar ona bayılıyor ve tabii biz veliler de.”

O gün Nichols, Christy’i kiliseye doğru giderken elinde İncil ile görünce bir şeyler yapması gerektiğini düşündü.Anaokulunu aradı ve Christy’nin arabası olmadığını öğrendi. Nichols yardım etmek istiyordu ancak ne yapacağını bilemiyordu. Ama bir şeyler yapmak konusunda kararlıydı. Bu yüzden çocuklarını Benton Anaokulu’na gönderen bütün ebeveynlerle bir araya geldi.

Nichols, öğretmen için yardım toplamaya başladı. Birkaç hafta içerisinde Chevy Cavalier alacak kadar para toplandı. Ayrıca artan parayla da arabaya sigorta yaptırılabiliyordu. Her şeyi hallettikten sonra anaokulu öğretmeni Christy’e hediyesini verirken o anı videoya çekti.

Öğretmen sürprizden tamamen habersizdi ve çocuklara olan aşırı ilgisini kimsenin farkettiğini sanmıyordu. Hediyesini gördüğünde verdiği tepki ise görülmeye değer. İzlediğinizde gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. O harika ana tanık olmak için videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 Annenin öğretmene yaptığı jestten etkilendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

izleyebilirsiniz.

 

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
Lüks cipin içinden skandal çıktı, annesi engelli çocuğu ölüme terk etti
Lüks cipin içinden skandal çıktı, annesi engelli çocuğu...