Veliler okul müdürünü darp etti

Mardin Okay Yaşar Anadolu Lisesi müdür yardımcısı Ömer Ö. öğrenci yakınları tarafından darp edildi.

14 Ocak 2017 - 19:04

KAVGAYI AYIRDI
Mardin Okay Yaşar Anadolu Lisesinin bahçesinde, okulda eğitim gören iki kız öğrenci ile Açıköğretim Lisesi 2. sınıf öğrencisi
Ayşe Ö. arasında yaşanan tartışmaya, okul müdür yardımcısı Ömer Ö. müdahale etti.İddiaya göre Ömer Ö. tarafından okul bahçesinden dışarı çıkartılan Ayşe Ö., durumu yakınlarına haber vererek darp edildiğini söyledi. Bunun üzerine okula gelen Ayşe Ö'nün yakınları, Ömer Ö.'yü darp etti.

ACİL SERVİSE KALDIRILDI

Ayşe Ö. ve olaya karışan yakınları K.Ö, F.Ö ve R.Ö polis tarafından gözaltına alındı. Müdür yardımcısı ise Mardin Devlet Hastanesi acil servisine gönderildi. Müdür Yardımcısı Ömer Ö'ye 15 gün iş görmez raporu verildi. Ayşe Ö'nün daha önce Mardin Okay Yaşar Anadolu Lisesi'nde eğitim gördüğü ve sınıfta 2 yıl üst üste sınıfta kaldığı için Açıköğretim Lisesi'nde eğitimine devam ettiği bildirildi.

Bu arada okul idarecisine destek vermek için Mardin Devlet Hastanesinin acil servisine gelen Eğitim Bir Sen Mardin Şubesi üyeleri adına açıklama yapan Şube Başkanı Eyyüp Değer, saldırıyı kınadıklarını bildirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tekirdağ'da Atatürk fotoğrafını yırtan öğretmene soruşturma
Tekirdağ'da Atatürk fotoğrafını yırtan öğretmene soruşturma
Genç öğretmene çalıştığı okulda namaz yasağı koyuldu
Genç öğretmene çalıştığı okulda namaz yasağı koyuldu