Vali Öksüz'den Okul Ziyaretleri

Kars Valisi tarafından gerçekleştirilen okul ziyaretleri devam ediyor. Vali Öksüz gerçekleştirdiği ziyaretlerde öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geliyor. Kars Valisi Türker Öksüz belirli periyotlar ile okul ziyaretleri gerçekleştiriyor. Valinin sen olarak ziyaret ettiği okul ise Faik Fikriye Torunoğulları Sağlık meslek Lisesi oldu. Vali, burada okulun öğretmenleri ve öğrencileri ile bir araya geldi.

Vali Öksüz'den Okul Ziyaretleri
13 Aralık 2019 - 18:16

Öğretmen ve Öğrenciler Tarafından Karşılandı

Vali Öksüz yaptığı okul ziyaretinde okul ile ilgili bilgiler aldı. Öğretmen ve öğrenciler tarafından karşılanan Öksüz, sınıfları dolaştı. Ayrıca Vali, öğrenciler ile sohbet etti ve onlara nasihatlerde bulundu. Okulda bulunan kütüphaneyi de inceleyen Vali Öksüz daha sonra bilişim ve teknoloji sınıfını ziyaret etti. Öksüz İlk Yardım Eğitim Merkezinde de bir takım incelemelerde bulundu.

İncelemeleri bitirdikten sonra öğretmenler ile toplantı yapan Vali Öksüz, öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaçlarını yerinde görmek amacıyla bu ziyaretleri gerçekleştirdiğini belirtti. Okulların eğitim aşamalarını belirlemek ve ihtiyaçlarını görmek için ziyaretler yapıldı.

Devlet olarak Öncelikli Konu Eğitim
Vali Öksüz gerçekleştirdiği ziyaret esnasında bir takım açıklamalarda da bulundu. Vali devlet olarak esas konunun eğitim olduğuna dikkat çekti. Vali çocukların gelişiminde ve yarınlara hazırlanmasında öğretmen ve velilere büyük görevler düştüğünü de belirtti. Akademik olarak öğretmenlerin öğrencileri yetiştirmesinin önemli olduğunu söyleyen Vali, temel insani değerler bakımından da öğrenci yetiştirmenin önemine değindi.

Bu haber 312 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort