Uyuşturucu yetiştiren öğretmen suçüstü yakalandı

Öğretmen uyuşturucu yetiştirirken suçüstü yapılarak yakalandı. Jandarma ekipleri tarafından yapılan bir operasyon ile bir tarlada Hint keneviri yetiştiren öğretmen, Bursa'nın Keles ilçesinde suçüstü yakalandı. Müzik öğretmenliği yaptığı belirlenen O.D'nin 18 kök keneviri hazır hale getirdiği ve diğerlerini de suladığı esnada güvenlik güçleri tarafından yakalandığı açıklandı.

05 Ağustos 2018 - 12:40

Öğretmen uyuşturucu yetiştirirken suçüstü yapılarak yakalandı. Jandarma ekipleri tarafından yapılan bir operasyon ile bir tarlada  Hint keneviri yetiştiren öğretmen, Bursa'nın Keles ilçesinde suçüstü yakalandı. Müzik öğretmenliği yaptığı belirlenen O.D'nin 18 kök keneviri hazır hale getirdiği ve diğerlerini de suladığı esnada güvenlik güçleri tarafından yakalandığı açıklandı.

Bursa'da müzik öğretmenliği yapan bir kişi, kenevirleri ektikten sonra sularken suçüstü yakalandı.

Olay, Bursa'nın Keles ilçesinde meydana geldi. Keles Jandarma Komutanlığı ekipleri arazi taramalarında bir tarlada Hint keneviri yetiştirildiğini tespit etti. Ardından tarlayı yakın takibe alan ekipler müzik öğretmeni olan O.D.'yi 18 kök keneviri hazır hale getirerek diğer alanda sulama yaparken suçüstü yakaladı. O.D. isimli öğretmenin Keles ilçesinde bulunan bir imam hatip ortaokulunda müzik öğretmenliği yaptığı öğrenildi.

Tarlada bulunan ekili kenevirler jandarma ekipleri tarafından toplanıp jandarma komutanlığına getirilirken, şüpheli O.D. isimli öğretmenin sorgusunun devam ettiği öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İçine Kapanık Öğrencilere Nasıl Yaklaşılır?
İçine Kapanık Öğrencilere Nasıl Yaklaşılır?
Motivasyonun Sınav Başarısına Katkısı Nelerdir?
Motivasyonun Sınav Başarısına Katkısı Nelerdir?