Üniversitelilere Kültür Sanat Kart

  18- 25 yaş arasında 2 bin üniversiteliye 250 lira değerinde kültür sanat kart hediye edilecek. Öğrenciler bu kart ile İKSV tarafından düzenlenen tüm etkinliklere ve İstanbul Modern’e girebilecek.  

Üniversitelilere Kültür Sanat Kart
18 Ocak 2020 - 10:10


  18- 25 yaş arasında 2 bin üniversiteliye 250 lira değerinde kültür sanat kart hediye edilecek. Öğrenciler bu kart ile İKSV tarafından düzenlenen tüm etkinliklere ve İstanbul Modern’e girebilecek.
  İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından 2017 yılından bu yana Eczacıbaşı Topluluğunun desteği ile devam eden Kültür Sanat projesi, 2020 yılı itibariyle farklı bir isim alıyor. Proje bu yıldan sonra kültür sanat kart ismini alacak. Bu güne kadar 4 bin üniversiteliyi İKSV etkinlikleri ile buluşturan proje, artık İstanbul Modern için de geçerli olacak. Bu kapsamda Eczacıbaşı Topluluğu 2 bin üniversiteli genç için İKSV etkinliklerinde ve İstanbul Modern’de kullanılacak Kültür Sanat Kart hediye edecek. Kart 250 lira değerinde olacak.
Çekiliş İle Öğrenciler Belirlenecek
  Öğrenciler kültür sanat kart başvuru işlemleri için nasıl hareket edeceklerini merak ediyor. Etkinlikler için verilecek olan Kültür Sanat Kart ise öğrencilere çekiliş ile verilecek. Öğrenimi ülkemizde devam eden öğrenciler için gerçekleştirilecek çekilişte 18- 25 yaş arası öğrenciler yer alacak.  Öğrenciler 20 Ocak saat 14.00 itibariyle www.kultursanatkart.com adresi üzerinden kart başvurularını gerçekleştirebilecek. Öğrenciler aynı adres üzerinden kültür sanat kart bakiye sorgulama işlemi de gerçekleştirebilecek.
  20 Ocak tarihinde başlayan başvurular 2 Şubat tarihinde son bulacak. Başvuru formunu eksiksiz dolduran ve sorulacak soru setine doğru cevap veren öğrenciler arasından kart için kura çekilecek. Duyuruların yapılması ile beraber kültür sanat kart nedir? Soruları daha fazla sorulmaya başlandı. 9 Şubat tarihinde açıklanacak olan çekiliş sonuçları ile öğrenciler kültür ve sanat etkinliklerinde ücretsiz olarak yer alabilecek.
Kültür Sanat Kart Nerelerde Kullanılır?
  2 bin öğrenci için hediye edilecek olan Kültür Sanat Kart İKSV tarafından düzenlenecek olan tüm etkinliklerde geçerli olacak. Ayrıca öğrenciler bu kart ile İstanbul Modern’e de girebilecek. 250 lira değerinde hediye edilen kart ile öğrenciler arkadaşlarına da bilet alabilecek. İstanbul dışında da kart teslimatı yapılacak. Ankara, İzmir, Antalya gibi şehirlerde gerçekleştirilecek olan kart teslimatı için Biletix ile işbirliği gerçekleştirilecek. Bu şekilde işbirliği devam edecek.
 
 

Bu haber 458 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum