ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜ

3 Mayıs Türkçülük Günü tüm dünyada çeşitli etkinliklerle ve coşku ile kutlanıyor. TOKAT’ta 3 Mayıs Türkçülük günü dolayısıyla Ülkü Ocakları Eğitim ve K&

04 Mayıs 2016 - 00:23

3 Mayıs Türkçülük Günü tüm dünyada çeşitli etkinliklerle ve coşku ile kutlanıyor.  TOKAT’ta 3 Mayıs Türkçülük günü dolayısıyla Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından yürüyüş düzenlendi.
Tokat Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından düzenlenen yürüyüş Gaziosmanpaşa Stadyumu önünde başladı. Yürüyüşe MHP Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, MHP İl Başkanı Onur Çalışkan, Tokat Ülkü Ocakları İl Başkanı Ahmet Yay ve partililer ile binlerce vatandaş katıldı. Atlıların da eşlik ettiği yaklaşık iki kilometrelik yolu Türk bayrakları ile yürüyen kalabalık sık sık, 'Türkiye Türk'tür Türk kalacak' sloganı attı. Cumhuriyet meydanında son bulan yürüyüş sonrası polis yürüyüşe katılanları tek tek arayarak programın yapıldığı alana soktu. Burada saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan programda konuşan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, "Ülkücüler Türk milletine siyasette, ticarette, bürokraside, özel sektörde hizmet etmişlerdir. Bizde bu anlayışla Türk milletin umudu, kurtuluşu, yarınları olacak. Gençliğimizi bu çivisi çıkmış dünyada, dolu dolu yaşatmanın ilim, iman ve ahlak esasında yetiştirmenin gayreti içersindeyiz" dedi.

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜ

"KUTLU YÜRÜYÜŞ DEVAM EDECEK"

Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya ise, son zamanlarda MHP üzerinde bir takım spekülasyonlar yapıldığını ifade ederek, "MHP 48 yıllık siyasi bir geçmişe sahip. Belli bir birikime sahip siyasi parti olarak, bir hareket olarak tüm bu tartışmaları kendi bünyesinde yaparak birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve yürüyüşüne en küçük bir zaafa düşürmeden daha da gelişerek, güçlenerek sayın genel başkanımızın önderliğinde o kutlu yürüyüşünü devam ettirecektir" diye konuştu. Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlen törenin ardından MHP Tokat İl Başkanlığı'nın yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirildi.

2016 TEMMUZ ÖĞRETMEN MAAŞLARI TIKLAYINIZ

FACEBOOK ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜ

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜ

kaynak:ulkucumedya.com/ulku-ocaklarindan-3-mayis-turkculuk-gunu-yuruyusu-78142h.htm

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğretmenlere Yönelik Büyük operasyon!
Öğretmenlere Yönelik Büyük operasyon!
Matematik öğretmeni 4 ile bölünebilme kuralını buldu
Matematik öğretmeni 4 ile bölünebilme kuralını buldu