İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı

Ücretli öğretmenler, geçtiğimiz yıllarda yapılan ücretli öğretmen atamalarının ardından hükümetin yeniden kendilerine kadro vermesini bekliyor. Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde çok umutlanan ücretli öğretmenlerin kadro beklentisi karşılık bulmamıştı. Ancak ücretli öğretmenlerin Kadro talepleri devam ederken gazeteci
Engin Pınarbaşlı'nın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında, Türkiye'deki birçok sektörde çalışan Kişilerin müjdeli haberin geleceğini iddia etti. Bu kişiler arasında ücretli öğretmenler de yer alıyor. Peki ücretli öğretmenlere kadro verilecek mi? İşteo açıklama ve detaylar:

kişilerin müjdeli haberin geleceğini iddia etti. Bu kişiler arasında ücretli öğretmenler de yer alıyor. Peki ücretli öğretmenlere kadro verilecek mi? İşteo açıklama ve detaylar:

Gazeteci Engin Pınarbaşı tarafından yapılan açıklama İle birlikte ücretli Öğretmenlere ve bazı çalışanlara yönelik kadro konusunda önemli bir gelişme yaşandı. Hükümetin, Önümüzdeki aylarda yapılacak olan yerel seçimler öncesinde radikal adımlar atarak, belediye şirketlerinde çalışan işçileri, taşeron bünyesinde çalışanları, TYP'li bireyleri, uzman çavuşları ve ücretli öğretmenleri ilgilendiren ve Bu kişiler başta olmak üzere birçok meslek grubuna kadro verilmesi konusunda adım atacağını iddia etti.

Pınarbaşı: Kapsamlı kadro planı

Gazeteci engin Pınarbaşlı'nın Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında hükümet tarafından ASM grup elemanları, kamu iktisadi teşebbüsleri KİT çalışanları, itfaiye ve zabıta destek personeli, güvenlik korucuları ve ehliyet affı bekleyenler dahil olmak üzere birçok meslek grubuna müjdeli kararların geleceğini iddia etti.

İşteMüşteri geleceğini iddia etti.

İşte paylaşım: