Ücretli öğretmenden çifte standarda örnek tepki

Ücretli öğretmen olarak gittiği okulda okul idaresi ve kadrolu öğretmenin davranışlarını kabul etmeyen öğretmen Merve B. görevden ayrılmak istedi. Üye olduğu ücretli öğretmenler grubuna durumunu yazan öğretmenin öğretmenler ve öğrenciler arasında yapılan çifte standart uygulamasına rıza göstermemesi takdirle karşılandı. Öğretmenin açıklaması şöyle:

29 Eylül 2017 - 01:24

Arkadaslar bana ucretli çıktı. Fakat bugun okula gittim. Sinif kurulmamis. Neyse dedim esyalar gelecek. Ben duzenlerim. Kadrolu ogretmen "yeni esyalari ben alacagim, size eskileri verecegiz" dedi. Müdür "sen kadrolusun her turlu senden yana olurum" demis. Ben de eski yeni onemli degil. Bu cocuklar arasi ayrimciliktir dedim. Ve kesinlikle orada calismak istemiyorum. Sigortami hemen iptal edebilir miyim?

SINAV GÖREVİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mustafa
    2 ay önce
    cumhurbaşkanının ağustos sonrası 10 bin daha öğretmen ataması sözünü verdiği videoyu cumhurbaşkanına izletecek bir güç yok mu, atanamayan öğretmenler neden sessiz, kamuoyu neden sessiz çakma entellektüeller nerde sesiniz çıkmıyor ha? kardeşim atanamayan öğretmene atanamayan öğretmenden başka ve bu site gibi bi kaç site dışında destek olan yok! öğretmenler sessiz kalırsa bürokrasi denen ucube gider at bakıcısını da hayvan yetiştiricisini de sınıfa öğretmen diye diker! 2017 kpss puanı ile 10000 öğretmen ek atama sözünü cumhurbaşkanına duyurmalıyız başka çare yok ismet yılmaz yusuf tekin naci ağbal hepsi hikaye tek merci devletin başı söz veren o cumhurbaşkanı! sesimizi cumhurbaşkanina duyuralim sadece ona yoğunlaşalim atanacak diye söz veren o diğerleri hiç atanacak demiyor atanmayacak diyor ey ahali!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ'den serbest bırakılan öğretmen tekrar tutuklandı
FETÖ'den serbest bırakılan öğretmen tekrar tutuklandı
ABD'den flaş Türkiye açıklaması
ABD'den flaş Türkiye açıklaması