Türkiye'yi sarsan haberin iğrenç görüntüleri ortaya çıktı

Mustafa Ceceli eski eşi ve İntizar üçgenindeki iğrenç haber Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Sinem Gedik ile İntizar'ın İğrenç Görüntüleri Ortaya Çıktı... Şarkıcı Mustafa Ceceli ile boşandığı eşi Sinem Gedik'in, şarkıcı İntizar ile ilişki yaşadığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

Türkiye'yi sarsan haberin iğrenç görüntüleri ortaya çıktı

Mustafa Ceceli eski eşi ve İntizar üçgenindeki iğrenç haber Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Sinem Gedik ile İntizar'ın İğrenç Görüntüleri Ortaya Çıktı... Şarkıcı Mustafa Ceceli ile boşandığı eşi Sinem Gedik'in, şarkıcı İntizar ile ilişki yaşadığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

Türkiye'yi sarsan haberin iğrenç görüntüleri ortaya çıktı
14 Temmuz 2018 - 15:12

Ses sanatçısı Mustafa Ceceli'nin boşandığı eşi Sinem Gedik ile boşanmaya sebep olan şarkıcı İntizar'ın sevişme görüntüleri ortaya çıktı. Nerede çekildiği belli olamayan görüntülerde ikilinin iğrenç ilişkisi net bir biçimde görülüyor.

 

 

 

CECELİ DOSYAYA KOYDU

 

 

 

Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıkmıştı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedikve İntizar'ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu.

 

 

Görüntülerde Ceceli'nin oğlunun da yanlarında olduğu iddiası var.

 

İntizar İle Görüntüleri Ortaya Çıkan Sinem Gedik, Avukatı Aracılığıyla Açıklama Yaptı

 

 

 

Mustafa Ceceli'nin olaylı bir şekilde boşandığı eşi Sinem Gedik, şarkıcı İntizar ile eşcinsel ilişki yaşadığı haberlerine avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

 

 

 

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile eşcinsel ilişkisinin ayyuka çıkmasından sonraİntizar'ın yapım şirketi açıklama yapmıştı.Şirketin sahibi Polat Yağcıİntizar ile tüm bağlarını kopardığını sosyal medya üzerindenduyurmuştu. Sinem Gedik ise çıkan haberlere karşılık avukatı aracılığıyla kamoyu açıklaması yaptı.

MUSTAFA CECELİ VELAYET DAVASINA GÖRÜNTÜLERİ EKLEDİ

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin velayet davasında eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile eşcinsel görüntülerini dosyaya eklemesi basına sızan haberlere tedbir olarak Sinem Gedik avukatı aracılığıyla yaptı.

 

İşte Sinem Gedik'in Avukatının açıklaması;

 

 

 

 

Son dakika... İntizar konuştu!

 

 

Magazin gündemine bomba gibi düşen haberde yeni gelişme. Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile ilişkisi olduğu iddia edilen İntizar sessizliğini VATAN'a bozdu.

 

"SİNEM ÜZGÜN VE YARALIYDI"

 

 

 

"Onlar boşanalı 1.5 yıl oldu. O süreçte Mustafa'nın kamuoyu önünde güvenilirliği, prestiji kayboldu. Şimdi bu konular üzerinden kendini aklama çabasında. İnsanların mahremiyetine dil uzatılması ahlaksızlıktır, bel altı vurmaktır.

 

 

 

Beni bu şekilde itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Üstelik yaptığı da suç. Evin içine kamera koyuyor. Sen evin içine nasıl kamera koyarsın. Üstelik o görüntülerde yayın yasağı var.

 

 

 

Boşanma sürecinde Sinem'e destek verdim. Çünkü üzgündü ve yaralıydı. Mustafa bu yüzden intikam almaya çalışıyor. Bir insan evladının annesinin böyle bir duruma düşürür mü?

 

 

 

Peki benim şimdiye dek kime bir zararım dokundu? Çirkef, edepsiz, yırtık biri değilim. Tanıyanlar bilir; yalnızım garibanım. Beni bitirmeye çalışıyorlar. Çok kötüyüm. İnsanlar beni korusun."

 

Mustafa Ceceli- Sinem Gedik çiftinin aniden boşanması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ancak Cengiz Semercioğlu, boşanmanın perde arkasında yatan farklı bir iddiayı köşesine taşıdı...

 

İşte Cengiz Semercioğlu'nun o yazısı...

Sonunda” diyorum, çünkü çift boşandığından beri magazin kulislerinde Sinem Hanım’ın şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğu konuşulup duruyordu.

 

Hatta Ceceli’nin yakın çevresine bile “Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil” cümlesini kurduğunu biliyordum.

 

 

 

İntizar’la Sinem Gedik’in ilişki yaşadığı iddiasını o kadar farklı yerlerden duydum ki, bizim ekip bir ara ikiliyi kamerayla takip bile etti. Bir şey yakalayamadık ama ikilinin ilişki görüntüleri sonunda mahkeme dosyasına girdi.

 

Skandal da bu vesileyle patladı zaten.

 

Mustafa Ceceli oğlunun velayetini almak için açtığı dava dosyasına Sinem Gedik-İntizar ilişkisini açık şekilde kanıtlayan fotoğraflar, hatta videolar ekledi.

 

 

Benim izlediğim görüntülerde yok ama ikilinin çok samimi şekilde yakınlaştığı bir görüntüde Ceceli’nin oğlunun da yanlarında olduğu iddia ediliyor.

 

Sadece görüntüleri izlemedim, Mustafa Ceceli’nin oğlunun velayetini almak için açtığı dava dilekçesini de okudum.

 

 

Ceceli’ye bu ihbar ilk olarak tanımadığı birinden mail yoluyla gelmiş.

 

Ancak ünlü şarkıcı “Bunu oğlumun annesine yakıştıramam, olmaz böyle şey” diyerek iddiayı görmezden gelmiş.

 

Ne zaman ki ikilinin görüntüleri video olarak gönderilmiş, o zaman duruma ikna olmuş Ceceli.

 

 

Bu iddialar Mustafa Ceceli’nin dava dosyasında yer aldı. Ancak ben de gözlerimle gördüm, durum iddianın ötesinde, gerçek...

 

Yaklaşık 1 yıldır derin magazin kulislerinde konuşulan bu konu, Ceceli’nin İstanbulNöbetçi Aile Mahkemesi’ne velayetin değiştirilmesi için yaptığı başvuruyla dün resmen su yüzüne çıktı.

 

 

Pandora’nın kutusunun açılmasıyla önümüzdeki günlerin en çok konuşulacak magazin bombası da patlamış oldu...