Türkiye'yi Sarsan Cinayette Yeni Ayrıntılar

20 yaşında bir genç kız olan Ceren Özdemir’in öldürülmesi tüm Türkiye tarafından büyük bir üzüntü ile karşılandı. Özgür Arduç tarafından canice öldürülen genç kız günlerce ülke gündeminden düşmedi.

Türkiye'yi Sarsan Cinayette Yeni Ayrıntılar
09 Aralık 2019 - 21:47
Genç balerin Ceren Özdemir’in katili sokak ortasında halkın lincinden kurtarıldı. Azılı katile kelepçe takılmadan hareket edildi. Katil hızlıca polis aracına bindirildi. Burada da iki polis memurunu yaraladı.

Suç Makinesi Çıktı

Ordu’da yaşanan cinayet ile adı duyulan katil Özgür Arduç, 4 Aralık tarihinde esnaf tarafından ihbar edilerek yakalandı. Tanınmamak için siyah mont giyen katil polis ekipleri tarafından yakalandı. Katilin yakalandığı esnada çevrede bulunan insanlar büyük tepki gösterdi. Çevredekiler zanlıyı linç etmek istedi. Polisler öfkeli kalabalığa güçlükle engel oldu. Bu hengame içinde polisler katile kelepçe takmadı ve hemen zanlıyı ekip otosuna bindirdi. Arduç yakalandı yerden uzaklaştırılarak yola çıkıldığı esnada aniden belindeki bıçağı çıkardı. Bu bıçak ile ön koltukta bulunan iki polisi de yaraladı.


Polisler Arduç’un kaçmasına yaralı halde müdahale etti. Olay yerine takviye ekiplerinin gelmesi ile zanlı aynı aracın kafesli bölümüne kondu. Bu şekilde emniyete götürülen zanlının ifadesi alındı. Olaylar ise çevrede yer alan insanlar tarafından kameraya çekildi. Ordu Devlet Hastanesinde tedavi gören yaralı 2 polis hemen tedavi altına alındı. Polislerin genel sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Zanlının daha önce farklı suçlara bulaştığı da ortaya çıktı.

Bu haber 584 defa okunmuştur.