Türkiye'yi Bir Kez Daha Sarsacak Yeni İğrenç Görüntüler Ortaya Çıktı...

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın yeni sevişme görüntüleri ortaya çıktı.Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ve sanatçı İntizar'ın evdeki yeni sevişme görüntüleri ortaya çıktı. görüntülerde ikilinin eşcinsel ilişkisi net bir biçimde görülüyor.

Türkiye'yi Bir Kez Daha Sarsacak Yeni İğrenç Görüntüler Ortaya Çıktı...

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın yeni sevişme görüntüleri ortaya çıktı.Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ve sanatçı İntizar'ın evdeki yeni sevişme görüntüleri ortaya çıktı. görüntülerde ikilinin eşcinsel ilişkisi net bir biçimde görülüyor.

Türkiye'yi Bir Kez Daha Sarsacak Yeni İğrenç Görüntüler Ortaya Çıktı...
16 Temmuz 2018 - 12:21

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ve sanatçı İntizar'ın evdeki yeni sevişme görüntüleri ortaya çıktı. görüntülerde ikilinin eşcinsel ilişkisi net bir biçimde görülüyor.

MUSTAFA CECELİ DOSYAYA EKLEDİ

Mustafa Ceceli, eski eşinin eşcinsel görüntüleri çocuğunun velayetini kazanmak için açtığı dava dosyasında ortaya çıktı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu.

NOT: Yayın politikamız gereği videonun tamamını yayınlamıyoruz.

Ses sanatçısı Mustafa Ceceli'nin boşandığı eşi Sinem Gedik ile boşanmaya sebep olan şarkıcı İntizar'ın sevişme görüntüleri ortaya çıktı. Nerede çekildiği belli olamayan görüntülerde ikilinin iğrenç ilişkisi net bir biçimde görülüyor.

 

 

 

CECELİ DOSYAYA KOYDU

 

 

 

Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıkmıştı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedikve İntizar'ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu.

 

 

Görüntülerde Ceceli'nin oğlunun da yanlarında olduğu iddiası var.

 

İntizar İle Görüntüleri Ortaya Çıkan Sinem Gedik, Avukatı Aracılığıyla Açıklama Yaptı

 

 

 

Mustafa Ceceli'nin olaylı bir şekilde boşandığı eşi Sinem Gedik, şarkıcı İntizar ile eşcinsel ilişki yaşadığı haberlerine avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

 

 

 

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile eşcinsel ilişkisinin ayyuka çıkmasından sonraİntizar'ın yapım şirketi açıklama yapmıştı.Şirketin sahibi Polat Yağcıİntizar ile tüm bağlarını kopardığını sosyal medya üzerindenduyurmuştu. Sinem Gedik ise çıkan haberlere karşılık avukatı aracılığıyla kamoyu açıklaması yaptı.

MUSTAFA CECELİ VELAYET DAVASINA GÖRÜNTÜLERİ EKLEDİ

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin velayet davasında eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile eşcinsel görüntülerini dosyaya eklemesi basına sızan haberlere tedbir olarak Sinem Gedik avukatı aracılığıyla yaptı.

 

İşte Sinem Gedik'in Avukatının açıklaması;

 

 

 

 

Son dakika... İntizar konuştu!

 

 

Magazin gündemine bomba gibi düşen haberde yeni gelişme. Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile ilişkisi olduğu iddia edilen İntizar sessizliğini VATAN'a bozdu.

 

"SİNEM ÜZGÜN VE YARALIYDI"

 

 

 

"Onlar boşanalı 1.5 yıl oldu. O süreçte Mustafa'nın kamuoyu önünde güvenilirliği, prestiji kayboldu. Şimdi bu konular üzerinden kendini aklama çabasında. İnsanların mahremiyetine dil uzatılması ahlaksızlıktır, bel altı vurmaktır.

 

 

 

Beni bu şekilde itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Üstelik yaptığı da suç. Evin içine kamera koyuyor. Sen evin içine nasıl kamera koyarsın. Üstelik o görüntülerde yayın yasağı var.

 

 

 

Boşanma sürecinde Sinem'e destek verdim. Çünkü üzgündü ve yaralıydı. Mustafa bu yüzden intikam almaya çalışıyor. Bir insan evladının annesinin böyle bir duruma düşürür mü?

 

 

 

Peki benim şimdiye dek kime bir zararım dokundu? Çirkef, edepsiz, yırtık biri değilim. Tanıyanlar bilir; yalnızım garibanım. Beni bitirmeye çalışıyorlar. Çok kötüyüm. İnsanlar beni korusun."

 

Mustafa Ceceli- Sinem Gedik çiftinin aniden boşanması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ancak Cengiz Semercioğlu, boşanmanın perde arkasında yatan farklı bir iddiayı köşesine taşıdı...

 

İşte Cengiz Semercioğlu'nun o yazısı...

Sonunda” diyorum, çünkü çift boşandığından beri magazin kulislerinde Sinem Hanım’ın şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğu konuşulup duruyordu.

 

Hatta Ceceli’nin yakın çevresine bile “Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil” cümlesini kurduğunu biliyordum.

 

 

 

İntizar’la Sinem Gedik’in ilişki yaşadığı iddiasını o kadar farklı yerlerden duydum ki, bizim ekip bir ara ikiliyi kamerayla takip bile etti. Bir şey yakalayamadık ama ikilinin ilişki görüntüleri sonunda mahkeme dosyasına girdi.

 

Skandal da bu vesileyle patladı zaten.

 

Mustafa Ceceli oğlunun velayetini almak için açtığı dava dosyasına Sinem Gedik-İntizar ilişkisini açık şekilde kanıtlayan fotoğraflar, hatta videolar ekledi.

 

 

Benim izlediğim görüntülerde yok ama ikilinin çok samimi şekilde yakınlaştığı bir görüntüde Ceceli’nin oğlunun da yanlarında olduğu iddia ediliyor.

 

Sadece görüntüleri izlemedim, Mustafa Ceceli’nin oğlunun velayetini almak için açtığı dava dilekçesini de okudum.

 

 

Ceceli’ye bu ihbar ilk olarak tanımadığı birinden mail yoluyla gelmiş.

 

Ancak ünlü şarkıcı “Bunu oğlumun annesine yakıştıramam, olmaz böyle şey” diyerek iddiayı görmezden gelmiş.

 

Ne zaman ki ikilinin görüntüleri video olarak gönderilmiş, o zaman duruma ikna olmuş Ceceli.

 

 

Bu iddialar Mustafa Ceceli’nin dava dosyasında yer aldı. Ancak ben de gözlerimle gördüm, durum iddianın ötesinde, gerçek...

 

Yaklaşık 1 yıldır derin magazin kulislerinde konuşulan bu konu, Ceceli’nin İstanbulNöbetçi Aile Mahkemesi’ne velayetin değiştirilmesi için yaptığı başvuruyla dün resmen su yüzüne çıktı.

 

 

Pandora’nın kutusunun açılmasıyla önümüzdeki günlerin en çok konuşulacak magazin bombası da patlamış oldu...

Önceki gün ortaya çıkan Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar ilişkisi gündemi sarstı. Sinem Gedik'in avukatı Eda Salman Bayraktar çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

 

 

Önceki gün ortaya çıkan Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar ilişkisi gündemi sarstı. Sinem Gedik'in avukatı Eda Salman Bayraktar çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sinem Gedik'in avukatı Eda Salman Bayraktar dava ile ilgili tüm detayları Posta'ya anlattı. 

 

 

Sinem Gedik'in avukatı Eda Salman Bayraktar, önemli olan çocuğun menfaatlerini olduğunu vurgulayarak, velayetle ilgili bugüne kadar karşı taraftan bir talep olmadığını belirterek böyle bir davanın cuma günü açılmasının manidar olduğunu söyledi. Avukat Bayraktar, çocuğun yaz dönemi olduğu için babası Mustafa Ceceli'nin yanında olduğunu söylerken, dava dosyasına giren görüntülerle ilgili olarak da, "Durduk yere güvenlik kameralarını eve yerleştiren güvenlik şirketinin kısa bir sürede 10-15 defa eve gelmesi şüphe çeken şeyler" dedi.

 

 

 

Bunları ilk kez okuyacaksınız! Mustafa Ceceli Sinem Gedik İntizar... İşte Sinem Gedik'in avukatının açıklamalarının tamamı: Cevap hakkımızı etkin olarak kullanamadık. O yüzden görüntülerle ilgili bir bilgimiz yok. Biz de medyadan öğrenmeye çalışıyoruz, acı olan da bu zaten. Dava biliyorsunuz velayetin değiştirilmesi davası.

 

Burada dava, çocuğun menfaati için açılmış olması gerekirken çocuğun menfaatini zedeleyen bir duruma geldi. Mahkemeden tedbir kararı çıktı. Erişime engellenmesi kararı da çıkıyor. Burada önemli olan toplum olarak çocuğun menfaati düşünülerek karar alınması.

 

 

Mustafa Ceceli Sinem Gedik İntizar... SİNEM GEDİK'İN AVUKATI: GEREĞİNİ YAPACAĞIZ; Kimse de ara karar bana tebliğ edilmediği için uygulamayacak farkındayız. Gereğini de yapacağız. Yasağa rağmen yayın yapan herkes hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Görüntüler ne görüntüsü onu bile bilmiyoruz. Görüntülerin gerçekliği ya da kabul edilebilirliği ile ilgili bir şey de diyemiyorum. Çünkü elimizde görüntü yok. Twitter Facebook Google Plus Gönder 411 Bunları ilk kez okuyacaksınız! Mustafa Ceceli Sinem Gedik İntizar... AMAÇ ÜZÜM YEMEK DEĞİL, BAĞCIYI DÖVMEK; Bunlar hukuka aykırı delil niteliği taşıdığı için velayet davasında kullanılacak görüntüler olamaz.

 

Önemli olan da çocuğun menfaatidir. Şöyle bir karar daha var: Bir anne genelevde bile çalışıyor olsa çocuğun menfaatlerini iyi koruyor ve kolluyorsa, velayet hakkını iyi yerine getiriyorsa velayetin elinden alınması için bir sorun teşkil etmez. Dosyada hukuka aykırı bir delil var. Hukuka aykırı bir delile dayanarak hukuk davası görülmez. Burada amaç belli zaten; üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek.

 

“BU GÖRÜNTÜLERİN SORUMLUSU…”;

 

 

Bu görüntüler gerçek bile olsa çocuğun menfaatini düşünen birisi önce der ki 'Ben böyle şeyler duydum. Bu sorunu bir şekilde çözelim’ der. Dava yoluyla bunu basına konu etmek amaçlanmış. Cumhuriyet Savcılığı kimin sorumlu olduğunu düşünüyorsa elbette onun hakkında soruşturma yapacak. Bunun içine baba da dâhil olabilir, eve giren çıkan ve kim olduğunu bildiğimiz kamera şirketi adı altında eve giren insanlar da olabilir. Bunun kararını savcılık verecek. Soruşturmayı savcı yürüteceği için kararı da savcı verecek. 

 

“KAMERACILAR 10-15 DEFA EVE GELDİ”; Son birkaç ay içerisinde kameranız bozuldu diye eve defalarca giren çıkan güvenlik firması çalışanları oldu. Bu bizim de dikkatimizi çekti. Bizim aklımıza gelen bir şey ama yargı ortaya çıkaracak. Durduk yere kameracıların 10-15 defa eve gelmesi şüphe çeken şeyler. Biz onlar yaptı demiyoruz ama hepsini anlatacağız. 

 

“SKANDAL OLAN ÇOCUĞUN MENFAATLERİNİN GÖZARDI EDİLMESİ”; Kendisi için üzülebilecek durumda değil. Bir konu başlığımız var bizim; burada bir skandal varsa bu da çocuğun menfaatlerinin feda edilmesi skandalı.

 

 

Artık dünya da bu tür şeylere skandal olarak bakmıyor. Eğer görüntüler varsa, gerçekse kadın veya erkek olmasıyla ilgili bir şey tartışmıyoruz. Sinem Hanım'ın bir konusu var; bu skandal ile kişilerin hesaplar uğruna bir çocuğun menfaatlerini bu kadar kolayca göz ardı etmesi. Bizim tek derdimiz bu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum