Türk Telekom Müşterilerinin Tercüme Ayrıcalığı

Türk Telekom Müşterilerinin Tercüme Ayrıcalığı
11 Kasım 2019 - 09:23 - Güncelleme: 18 Kasım 2019 - 13:39

Avantajlı paketler, interneti bol paketler, profesyonel paketler derken, Türk Telekom şimdi de Çevirimvar.com ile anlaşmaya giderek müşterilerine tercüme ve çeviri sektöründe de ayrıcalıklı hissetmelerini sağladı. Öyle ki, akademik tercüme, medikal tercüme, teknik tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme web sitesi tercümesi olmak üzere alan ve dil fark etmeksizin, Türk Telekom müşterileri tercüme hizmeti alırken %20 indirim hakkına sahipler. Telekomünikasyon alanında ve tercüme alanında en iyi olan iki firmanın böyle bir anlaşmaya gitmesi müşterilerin yüzünü güldürmüş durumda. Öyle ki, özellikle de Türk Telekom kullanıcısı olarak, akademisyenler, öğrenciler ve profesyoneller artık profesyonel tercüme ve kaliteli tercüme hizmetlerini çok daha uygun fiyatlara elde edebilmekte.

Birkaç Adımda İndirim Kodu Al

22 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyadan faydalanabilmeniz için Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden ya da Online İşlemler Bana Özel menüsünden ya da cep telefonlarınızda SMS ile indirim kodu almanız gerekmektedir Her indirim kodu yalnızca bir kez geçerlidir. Aldığınız indirim kodunu, Çevirimvar.com web sitesi üzerinden tercüme siparişinizi yüklerken ‘indirim kodunu gir’ yerine kodlarsanız, anında %20 indirim toplam rakam üzerinden düşülecektir. Kaliteli tercüme hizmetinin güvenilir adresi Çevirimvar.com, hızlı tercüme hizmetinden de ödün vermeyerek, tercüme siparişlerinizi tüm bu aşamalara rağmen en geç teslimat gününde siz müşterilerine teslim etmektedir.

Tercümeniz Üç Adımda Hazır

Tercüme siparişini yükle, anında fiyat al ve ödemeyi gerçekleştir şeklinde basit bir tercüme siparişi oluşturma prosedürü olan Çevirimvar.com, müşterilerine evlerinden ya da ofislerinden tercüme siparişi yükleme imkânı tanımaktadır. Profesyonel tercüme hizmetinin kaliteli ve pratik halini müşterilerine sunan Çevirimvar.com, Türk Telekom %20 indirim anlaşması ile bütçe açısından da müşteri dostu olduğunu kanıtlamaktadır. Yeminli tercüme hizmeti ile de bir tık kadar uzağınızda olan Çevirimvar.com bünyesinde her alanda, dilde ve türde tercüme veya çeviri hizmeti alırken %20 indirim ayrıcalığına sahipsiniz. Siz de aklınızdaki sorular için ya da detaylı bilgi için Çevirimvar.com tercüme bürosu online web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber 1154 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum