İSTANBUL (AA) - Türk Telekom, geçen yıl 79 milyonu geçen indirilme sayısına ulaşan mobil uygulamasını yenilediğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom, müşteri deneyimini odağına alan yaklaşımıyla ihtiyaç ve beklentilere yönelik ürün ve hizmetler geliştirmeyi sürdürüyor.

Şirket, son tasarım trendlerine uygun olarak yenilediği uygulamasını müşterilerinin kullanımına sundu.

Müşteriler uygulama üzerinden satın alınan ürünlere ait hesaplar arasında geçiş yapabiliyor. Ayrıca mobil, evde internet, ev telefonu ve Tivibu sahipleri yenilenen uygulamayla aboneliklerine ilişkin çok sayıda işlemi gerçekleştirebiliyor.

Uygulama işlem çeşitliliğiyle de evde internet müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Evde internet müşterileri, uygulama üzerinden modemlerinin şifresini dilediği yerden değiştirebiliyor.

Güvenli internet profil değişikliklerini, internet bağlantı desteği ve bağlantı kontrolü gibi işlemlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilen müşteriler, taleplerinin durumunu uygulama üzerinden takip edebiliyor.

Bunun yanında müşteriler, dijital servislerde yer alan eğitim paketleri, internet güvenliği paketleri gibi ürün ve hizmetleri uygulamadan satın alabiliyor. Ayrıca taahhüt süreleriyle fatura bilgilerini gözlemleyebiliyor ve faturalarını ödeyebiliyor.

Online kanaldan, mobil ve evde internet aboneliği yaptıran yeni müşteriler, ek indirimli tekliflerden yararlanırken çeşitli hediye fırsatları da yakalıyor. Müşteriler, yüksek hız ihtiyacı için tek tıkla uygulamadan internet hızlarını yükseltirken zamandan tasarruf ediyor.

Evde internet taahhüdü veya kampanyasını yenilemek isteyen müşteriler de uygulamada geçerli tekliflere ve hediyelere sahip olabiliyor.

"Yapay Zeka Yıldızları" projesinde görev alacak komite üyeleri belirlendi "Yapay Zeka Yıldızları" projesinde görev alacak komite üyeleri belirlendi

- Birçok kategoride indirim fırsatı sunuluyor

Mobil müşteriler uygulama üzerinden taahhüt, tarife ve paket bilgilerini, kalan kullanımlarını görüntüleyebiliyor, ihtiyaç dahilinde taahhüt yenileme, ek paket ve tarife değişikliği işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Faturasız hat sahipleri ise kredi kartlarını kaydederek sonraki işlemlerini gerçekleştirip, talimatlı paketlerle hem avantajlı fiyatlardan yararlanıyor hem de ilk kez talimat veren müşteriler ücretsiz kullanım hakları kazanıyor. Ayrıca yurt dışı ve çağrı ayarları, başka hatlara TL gönderme gibi birçok işlemi de gerçekleştirebiliyor.

Mobil hat sahipleri haftanın belirli günlerinde "Sil Süpür"de internet, dakika gibi hediyeler kazanırken, Muud, E-Dergi gibi şirket servislerini ücretsiz kullanma şansı elde edebiliyor.

Tüm bu hizmetlerde sağlanan avantajların yanı sıra "Bi Dünya Fırsat" platformuyla evde internet ve mobil müşterilerine tatilden hazır giyime, eğitimden eğlenceye birçok kategoride indirim fırsatı sunuluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, Türkiye'nin dijital dönüşümünde öncü rol oynadıklarını belirterek, uygulamanın her yıl daha fazla sayıda müşterinin, işlemlerini dijital kanallarda gerçekleştirmesini sağladıklarını aktardı.

Özden, dijital kanallarına kazandırdıkları yeni yetkinlikler ve teknolojik trendlere göre geliştirdikleri hizmetlerle müşterilerine uçtan uca dijital bir deneyim sunmayı sürdürdüklerini kaydederek, "Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilediğimiz Türk Telekom uygulamamızla, kullanıcılarımıza işlemlerini kolayca gerçekleştirme imkanı sunuyoruz." ifadelerini kullandı.

Müşterilerin en iyi deneyimi yaşayabilmeleri için dijital kanallarını ve uygulamalarını sürekli geliştirmeye devam ettiklerine dikkati çeken Özden, "Ayrıcalıklı tekliflerimizle de müşteri ihtiyaçlarına odaklanmayı hedefliyoruz. Böylece müşterilerimizin hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmelerini amaçlıyoruz." açıklamasında bulundu.

Kaynak: aa