Türk Öğretmen Uluslararası Ödüle Layık Görüldü

Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak Bilecik'in Bozüyük ilçesindeki Halk Eğitim Merkezi’nde görev yapan Hakan Yandım'a “Küresel Öğretmen Ödülü” verildi.

Türk Öğretmen Uluslararası Ödüle Layık Görüldü
05 Ağustos 2019 - 09:50

Her yıl AKS Education tarafından düzenlenen program kapsamında 70'e yakın ülkede başarılı olan öğretmenlere ödül veriliyor. Bu yıl 15 Eylül 2019 tarihinde Hindistan'da düzenlenecek olan törende, Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak görev yapan Hakan Yandım'a “Küresel Öğretmen Ödülü” verilecek. Bilecik'in Bozüyük ilçesindeki Halk Eğitim Merkezi’nde görev yapan öğretmen Hakan Yandım, yurtiçinde gerçekleştirdiği projeler ve başarılar ile adından sıkça söz ettirdi.

Son yazdığı “Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu” isimli kitabı ise bilgisayar kitapları kategorisinde en çok satan ve en fazla yorum alan kitap olarak dikkat çekerken, toplam 5 baskı yapılan kitap yüzlerce eğitim kurumunda kaynak kitap olarak gösteriliyor.

Hakan Yandım'ın yazdığı kitap 542 sayfadan oluşuyor ve yanında DVD içerisinde 2 GB civarında içerik, 582 dakika video eğitim, 1.364 slayt dan oluşan sunum, uygulama soruları ve çözümleri ile Word/Excel uygulama örnekleri ve çözümleri yer alıyor.


Bu haber 867 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum