Türk Eğitim Sen'i Süper Hukuk Ordusu Savunacak

Kamu Sen Kocaeli İl Temsilciliği Kocaeli'nin ve Türkiye'nin en etkili hukuk bürolarından biri olan Pehlevan Hukuk Bürosu ile avukatlık sözleşmesi imzaladı. Yasemin Pehlevan Yılmaz ve Necati Yılmaz....

Türk Eğitim Sen'i Süper Hukuk Ordusu Savunacak
31 Mart 2016 - 23:48

Kamu Sen Kocaeli İl Temsilciliği Kocaeli'nin ve Türkiye'nin en etkili hukuk bürolarından biri olan Pehlevan Hukuk Bürosu ile avukatlık sözleşmesi imzaladı. Sözleşmeyi Yasemin Pehlevan Yılmaz, Necati Yılmaz ve Kamu Sen adına Başkan Yaşar Şanlı imzaladı.

Kamu Sen Pehlevan Hukuk Bürosu ile avukatlık anlaşması imzaladı. Özellikle son yıllarda çok sayıda okul müdürü üyesinin hukuka aykırı bir şekilde görevden alınması ile yoğun hukuk mücadelesi veren Türk Eğitim Sen ve Kamu Sen'e bağlı diğer sendikalar adına anlaşmayı Kocaeli Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen 1 No'lu Şube Başkanı Yaşar Şanlı imzaladı.

Kamu Sen ile anlaşma imzalayan Pehlevan Hukuk Bürosu Kocaeli'nin en etkili hukuk bürosu olarak biliniyor. 

Türkiye genelinde çok sayıda büyük firmanın avukatlık hizmetlerini de başarı ile yürüten Pehlevan Hukuk Bürosu, Ülke genelinde kazandıkları önemli davalarla adından bahsettiren ve büronun yöneticiliğini yapan Av. Yasemin Pehlevan Yılmaz ve Necati Yılmaz ile sözleşmeye imza attı.

Yapılan anlaşma ile Kocaeli genelinde Kamu Sen mensubu tüm üyelere idari davalarda ücretsiz avukatl desteği verilecek. 9 Kişilik avukat ordusu bulunan büro ile yapılan anlaşmanın ardından Kamu Sen mensubu memurların hukuksal sorunlarının daha etkili ve kısa sürede çözüme kavuşması bekleniyor.

2016 Haziran ayı içerisinde çok sayıda okul yöneticisinin görevinin sona ereceği beklenirken görevden alınacak yöneticilerin haklarının savunmasında bu anlaşmanın oldukça isabetli olması bekleniyor.

Öğretmenim öğrenciye sakın dokunma TIKLA OKU

Bu haber 2236 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort