Bakan Tekin’den öğretmen atama takvimi sayısı ve mülakat açıklaması Bakan Tekin’den öğretmen atama takvimi sayısı ve mülakat açıklaması

Memurlar hükumetten 3600 ek gösterge ve bayramlarda emeklilere ödendiği gibi kendilerine de bayram ikramiyesi ödenmesini beklerken, memurlara 3600 ek gösterge verilmesi ve bayram ikramiyesi ödenmesi ile ilgili açıklama TEÇ_SEN'den geldi.
Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası TEÇ SEN, kamu personeli olarak görev yapan memurlara 3600 ek gösterge verilmesi ve bayram ikramiyesi ödemesinin yapılması konusunda şu açıklamayı yaptı;

3600 Ek Gösterge İçin Verilen Sözler Tutulsun Artık!!!

Meclisten Çıkan Yasa ile 3600 Ek Göstergenin Kapsamı Biliyorsunuz Genişletildi. Bir Kanun ile 2 Milyonun Üzerinde Kamu Çalışanı 3600 Ek Göstergeye Kavuştu.
3600 Ek Gösterge Düzenlemesinin Eksik Yanlarının Olduğunu Anlatıyoruz. .
2 Yıllık Ön Lisans Mezunu Olduğu Halde Bazı Kadrolara da 3600 Ek Gösterge Verildi. Ancak, Yönetim Kademesinde Olduğumuz Halde, Kamuda Görev Yapan Binlerce Şefler Olarak Kapsam Bırakıldık. Hiyerarşik Yapı Derdest Edildi. Adalet Maalesef Eksik Tesis Edildi.

3600 Ek Göstergenin Köklü Çözümü Basittir.

Eksik Düzenlemenin Tamamlanması İçin 1.Dereceye Gelen Tüm Kamu Çalışanlarına 3600 Ek Gösterge Verilmelidir.

BAYRAMLAR MEMURADA BAYRAM OLSUN!

Kamu Çalışanlarının Ekonomik Sıkıntısını Anlamalı ve Bunu Giderebilmek için Adımlar Atılmalı, Çeşitli Önlemler Alınmalıdır. Bu Adımlardan Biri Olarak Bayram İkramiyesinin Kapsamı Genişletilmeli, İşçi ve Emeklilerimizde Olduğu Gibi Unvan ve Kadro Ayrımı Yapılmaksızın Kamu Çalışanlarının Tümüne Bayram İkramiyesi Ödenmelidir.!