Tüm Dünya Şokta. Ünlü İsim İntihar Etti.

Tüm dünyayı şoke eden ölüm haberi az önce ajanslara düştü. Gelen bu ölüm haberi herkesi çok şaşırttı.Kadın hakları için mücadele eden ve sıra dışı eylemleriyle zaman zaman gündeme gelen FEMEN grubunun kurucusu Oksana Shachko intihar etti. Haberin detayları için lütfen okumaya devam ediniz...

Tüm Dünya Şokta. Ünlü İsim İntihar Etti.
24 Temmuz 2018 - 12:31

Kadın hakları için mücadele eden ve sıra dışı eylemleriyle zaman zaman gündeme gelen FEMEN grubunun kurucusu Oksana Shachko intihar etti.

31 yaşındaki Ukraynalı kadının Fransa'nın başkenti Paris'te canına kıyarken neden intihar ettiği konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Bu flaş gelişme sonrası Oksana Shachko'nun hakkındaki bilgiler merak edildi.

FEMEN grubu sıra dışı eylemleriyle gündeme gelen ve kadın hakları konusunda duyarlılığı ile bilinen bir grup... Bu grubu bugün gündeme taşıyan olay ise bir intihar... FEMEN'in kurucusu Oksana Shachko, Fransa'nın başkenti Paris'te canına kıydı. Oksana Shachko neden intihar ettiği bilinmezken hakkındaki bilgiler merak edilmeye başlandı.

EMEN’in kurucularından biri olan 31 yaşındaki Ukraynalı Oksana Shachko’nunFransa’nın başkenti Paris’te intihar ettiği belirtildi.

Olayla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.Shacko'nun ölü bulunduğu evde bir not bıraktığı ve notta 'hepiniz sahtesiniz' yazdığı belirtildi.

OKSANA SHACHKO KİMDİR?

Ukrayna'lı Oksana Shachko 31 Ocak 1987 doğumludur. Aynı zamanda oyuncu olan Shachko FEMEN’in kurucusudur.

Bu haber 732 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort