Trabzon'da şehit olan Eren için HDP'den açıklama

Trabzon'da şehit olan Eren için HDP'den açıklama

13 Ağustos 2017 - 01:38 - Güncelleme: 13 Ağustos 2017 - 01:46

HDP’li Kemalbay: Eren Bülbül’ün hayatını kaybetmesinde sorumluluğu bulunanları kınıyoruz.
HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay, Trabzon’un Maçka İlçesi’nde, güvenlik güçleriyle PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada yaşamını yitiren 15 yaşındaki Eren Bülbül için başsağlığı mesajı yayımladı. HDP’li Kemalbay, "15 yaşında bir çocuğun çatışmalı bir ortama sürüklenmesi kabul edilemez. Eren Bülbül’ün hayatını kaybetmesinde sorumluluğu bulunanları kınıyoruz" dedi.

HDP Eş Genel Başkanı Kemalbay’ın Eren Bülbül için yayımladığı başsağlığı mesajı şöyle:

"Trabzon’un Maçka ilçesinde çıkan çatışmada 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün hayatını kaybettiğini büyük üzüntüyle öğrendik. 15 yaşında bir çocuğun çatışmalı bir ortama sürüklenmesi kabul edilemez. Eren Bülbül’ün hayatını kaybetmesinde sorumluluğu bulunanları kınıyoruz. Eren Bülbül’e rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Barışı ve demokrasiyi inşa etmek için tüm kararlılığımızla mücadeleye devam edeceğiz. ’Ölüm’ ve ’çocuk’ sözcüklerinin yan yana durmayacağı günler için çabalarımızı sürdüreceğiz."

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ


2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ


SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Akkasglu
  3 ay önce
  PKK bin da sorumluluğu var mı acaba (!)
 • Rüştü
  3 ay önce
  Timsah göz yaşları takiyye yapmadığınızda Türkiyeyi bölme fikrinden vazgeçmedikçe art niyetli mesajlar verdikçe Türkiyeyi bölmek isteyen ülkeler ile işbirliği yapmakla bir yere varamazsınız 80 milletvekilini Türk seçmenini iyi niyetini kullanarak aldınız art niyetiniz devam etmeseydiniz pkk partisi olmayıp Türkiyenin partisi olsaydınız sırtınızı pkk ya dayamasaydınız ERENLER ölmez sizde bu mesajınızda samimi olduğunuza inandırabilirdiniz.Türkiyeyi ne pkk ne yandaş ülkeler nede Atatürk karşıtları bölemiyecek boşuna hayal kurmayın Türk milleti öyle bir millettirki bir anda ortaya çıkar ya tümden hepimiz ölürüz yada ülkemizibölmek isteyenleri yok ederiz bizimle olan bu ülkede adam gibi yaşamak isteyene kapımız açık Suriyelilere biz bakıyoruz bu ülkede yaşayanlara kimse bakmaz hepimiz samimi olalım ATATÜRK'ÜN VE TÜRK MİLLETİNİN kurduğu CUMHURİYETİMİZE VE BİRNİRİMİZİN DEĞERLERİNE SAYGI DUYALIM BAŞKA VATANIMIZ YOK SLOGANIMIZ YA İSTİKLAL YA ÖLÜM ,YURTTA BARIŞ CİHANDA BARIŞ ,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğretmenlerin Atama ve Ders Okutma Esaslarında Önemli Değişiklik!
Öğretmenlerin Atama ve Ders Okutma Esaslarında Önemli...
Validen öğretmenlere kılık kıyafet uyarısı geldi
Validen öğretmenlere kılık kıyafet uyarısı geldi