Trabzon'da Aile İçi Katliam: Aynı Soyaddan Çok Sayıda Ölü Var

Trabzon aile içinde yaşanan tartışma sonrası adeta bir katliama sahne oldu. Hayrat ilçesinde aralarında husumet bulunan ve akraba oldukları bildirilen kişiler arasında yaşanan çatışmada 4 kişi öldü. Ölenlerin tamamının aynı soyaddan olduğu bildirildi.

Trabzon'da Aile İçi Katliam: Aynı Soyaddan Çok Sayıda Ölü Var
29 Temmuz 2021 - 15:37
Edinilen bilgilere göre 4 aynı aile mensubunun yaşamını yitirdiği çatışma saat 12.00 sularında Hayrat ilçesinin Gülderen Mahallesi'nde yaşandı. 8 yıl önce yaşandığı söylenen bir olaydan dolayı aralarında husumet oluşan ve akraba olan Bektaş ailesine mensup iki grup arasında tartışma yaşandı. Aile içinde yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü, tartışmada öfke kontrolünü sağlayamayan taraflar silahlarını çekip birbirlerine ateş etti. Yaşanan silahlı kavgada Kemal, Faik, Murat ve Lütfi Bektaş yaşamını yitirdi.
Olayın güvenlik birimlerine bildirilmesinin ardından bölgeye çok sayıda polis ve 112 Acil sağlık ekibi sevk edildi. Katliam gibi kavganın akabinde olay mahalline intikal eden oolis ekipleri kaçan Abdi ve Ishak Bektaş'ın yakalanması için çalışma başlattı.
Bu haber 926 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum