Thylane Blondeau kimdir dünyanın en güzel çocuğunun son haline bakın

Thylane Blondeau kimdir dünyanın en güzel çocuğunun son hali görenleri büyüledi.

Thylane Blondeau kimdir dünyanın en güzel çocuğunun son haline bakın
08 Ocak 2020 - 23:48

Thylane Blondeau kimdir dünyanın en güzel çocuğunun son hali görenleri büyüledi. Öyle ki Thylane Blondeau, dünyanın en güzel 100 yüzü arasında zirveye oturdu.

Ödülün kazananları arasında Michelle Pfeiffer, Meg Ryan, Siohue Marcaeu, Nicole Kidman ve Gwyneth Paltrow da yer alıyor.

10 yaşındayken Thylane, Vogue Paris için poz vermişti. Kısa elbiseler ve ağır makyajı nedeniyle 'cinselleştirilmiş çocuk' eleştirilerine maruz kalmıştı.


thylane-blondeau-son-hali-u24P.jpg

Thylane Blondeau'yu hatırlıyor musunuz? Belki isminden değil ama bu fotoğrafı mutlaka bir yerlerde görmüşsünüzdür! Daha 6 yaşındayken dünyanın en güzel çocuğu ünvanını alan bu minik artık büyüdü ve 17 yaşında. Fransız futbolcu Patrick Blondeau ve aktris moda tasarımcısı Veronika Loubry'nin kızı olan Thylane Blondeau yıllar sonra güzelliğini ikinci kez tescil ettirdi. 


thylane-blondeau-GEq7.jpg

Thylane Blondeau, Dünyanın En Güzel 100 Yüzü yarışmasında zirveye oturdu. Yarışma için yolladığı video 2 günde 2 milyondan fazla izlendi ve 80 bin beğeni aldı. 


thylane-blondeau-kimdir-Q1gq.jpg

Oylama sonucu yılın en güzel yüzü seçilen Thylane Blondeau, takipçilerine teşekkür mesajı yayınladı. "Bir zamanlar bir numara olduğumu hiç düşünmemiştim !! Hepinize teşekkür ederim - harika tatiller geçirmenizi ve ailenizle birlikte güzel bir Noel geçirmenizi dilerim ... hepiniz için en iyisini diliyorum."


thylane-blondeau-dunyanin-en-guzel-Zlo2.
kaynak: https://www.elmaelma.com

Bu haber 1355 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum