TES Kocaeli'den Ağustos Öğretmen Ataması ve Sözleşmeli Öğretmenlik İçin Eylem Kararı

Ağustos öğretmen ataması için büyük eylem çağrısı. Türk Eğitim Sen Kocaeli Şubesi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ağustos Öğretmen Ataması'nın yapılmayacağının açıklanması üzerine atamaların yapı

23 Haziran 2016 - 01:01

Ağustos öğretmen ataması için büyük eylem çağrısı. Türk Eğitim Sen Kocaeli Şubesi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ağustos Öğretmen Ataması'nın yapılmayacağının açıklanması üzerine atamaların yapılması ve Sözleşmeli Öğretmen Atama planlarından vazgeçilmesi için eylemlere başlıyor. 

Sendika Ağustos atamasının mutlaka yapılması gerektiğini dile getirerek atama bekleyen öğretmenlerin haklarını savunmak için eylem başatıldığını bildirdi.

TES Kocaeli üyelerine facebook üzerinden gönderdiği mesajda 23.06.2016 Perşembe günü (bugün) saat 12'de Genel Başkan İsmail koncuk'un da katılımı ile eylem yapılacağını duyurdu.

2017 ŞUBAT 60 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI FACEBOOK GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ


ATAMASI YAPILMAYAN ÖĞRETMENLERE DESTEK İÇİN MEB ÖNÜNDEYİZ.
23 Haziran 2016 Perşembe günü (Yarın) saat 12:00'de Ataması yapılmayan öğretmenler için , Milli Eğitim Bakanlığı önünde yapacakları eyleme TÜRK EĞİTİM SEN olarak destek vereceğiz.
Genel Başkanımız İsmail Koncuk'un da katılacağı eylemde, Ağustos ayında öğretmen Atama talebimizi seslendireceğiz.Yeniden hortlatılmak istenen "SÖZLEŞMELİ KÖLELİK" sistemine karşı çıkacağız.

2017 Şubat Branşlara Göre Atanacak Öğretmen Sayıları TIKLAYINIZ

FACEBOOK ATAMA- EĞİTİM VE ÖĞRETMEN HABERLERİ -ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
Lüks cipin içinden skandal çıktı, annesi engelli çocuğu ölüme terk etti
Lüks cipin içinden skandal çıktı, annesi engelli çocuğu...