TEOG sınavında önemli değişiklik

MEB 8. sınıf öğrencileri için ortak bir anket hazırlandı. MEB, resmi ve özel okullarda okuyan 8. sınıf öğrencileri için ortak sınavlar anketi hazırladı. Anketin 8. sınıf öğrencileri tarafından doldurulması gerekmektedir.Haberin detayı ve eğitim haberlerini yakından takip etmek için öğretmenlersitesi.com'dan ayrılmayınız..

10 Şubat 2017 - 19:27

MEB'den yapılan duyuruya göre 8. sınıf öğrencileri tarafından doldurulacak ortak sınav anketi (TEOG) hazırlandı. Hazırlanan anket resmi ve özel okullarda okuyan 8. sınıf öğrencileri tarafından doldurulacak.

Anket için belirlenen son gün ise 3 Mart 2017 Cuma günü saat 17.00’dir. 8. sınıf öğrencileri kimlik numaralarıyla giriş yaparak ankette yer alan maddeleri dolduracaklar.

 Yayımlanan duyuru şu şekildedir:

Merkezi Sistem Ortak Sınavlarına ilişkin öğrenci görüş ve önerilerinin alınması amacıyla geliştirilen Ortak Sınavlar Öğrenci Anketi (2016-2017), MEBBİS ana sayfasında yer alan Millî Eğitim Bakanlığı Anket Programı aracılığıyla "http://anket.meb.gov.tr" internet adresinde yayımlanmıştır.

Söz konusu anketin, resmî/özel ortaokulların 8. sınıflarında öğrenim gören öğrenciler tarafından, T.C. kimlik numaraları ile giriş yapılmak suretiyle, 3 Mart 2017 Cuma günü saat 17.00’ye kadar doldurulması önem arz etmektİ

İLGİLİ ANKET İÇİN TIKLA 

Kaynak: KAMUSAL HABERLER


YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alperen Sakin'in ölümünde yeni skandallar ortaya çıktı
Alperen Sakin'in ölümünde yeni skandallar ortaya çıktı
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu